Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megy valaki Sólstafír koncertr...

Megy valaki Sólstafír koncertre novemberben?

Figyelt kérdés
Én már láttam őket 2 évvel ezelőtt, nem Magyarországon játszani. Azóta az izlandi zenék hatása alá kerültem, mindenféle stíluson belül. Érdekelne, hogy szereti-e más is rajtam kívül ezt a nyelvet, kultúrát és zenéket.

2014. okt. 14. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ott leszek!!
2014. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Uuuu lesz??:3 kár, hogy nem mehetek, mert anya nem engedne el, amúgy nagyon szeretem az izlandi zenéket, többnyire azt hallgatok csak. Sigur Rós, Múm, Sóley, Seabear, Daughter, Pascal Pinin, Amiina, Te miket hallgatsz még?:)
2014. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hány éves vagy, hogy anyukád nem engedne el? :) Björk alap, bár én csak most kezdem megismerni a munkásságát. Eddig úgy voltam vele, hogy mivel "szinte mindenki" ismeri, ezért egy kommersz előadó lehet. De zseni :)

Ólafur Arnalds, Gus Gus, Útidúr :)

2014. okt. 16. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Úúú volt?, a csudiba! :-D
2015. ápr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!