Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van valami olyan oldal ahonnan...

Van valami olyan oldal ahonnan lehet tanulni skálákat a gitáron?

Figyelt kérdés

2014. okt. 14. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Van.
2014. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beírod gugliba hogy "guitar scales". Rengeteg oldalt kifog adni.
2014. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha most kezded, akkor javaslom kezd a pentatonikus skálával. Csak keress rá youtubon h pentatonic scale, és találsz egy csomó videót.

Persze jó ha tudsz angolul..de ha nem is, akkor is látod mit csinál, és ha legább a számokat tudod akkor a lényeget érteni fogod.

2014. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért lenézni, hogy hol fogja nem olyan könnyű...persze ha van hozzá tab, akkor simán jó
2014. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem könnyű? Nyilván egyszerűbb tabról, vagy ha érti hogy melyik bundot mondja az ember, de anélkül is egyszerű, hiszen látja.. és hallja, a videót visszatekerheti 1000x ha az kell
2014. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet csak nekem van ilyen "defektem"... Nekem sosem ment az, hogy lenézzem hol fogja... :D De nyilván kinek ez, kinek az... azért jobb, mint a semmi, ez igaz.
2014. okt. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ezt tényleg nem értem, leállítod a videót és megszámolod hanyas bundon fogja... ez nem olyan h "nekem nem megy"
2014. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Waff ***** válasza:
kezd a C-dúr skálával az egész banzájt. A lényeg a következő:E 6 on a C 8as bund,A5 3as bund,D410es bund,G3 5ös bund,H2 1es bund,E1 8as bund. Na már most a dúr skálák képlete 2,5+3,5,azaz a c hangtól minden egyes húron 2+2 bundot ugrasz,aztán egy szimpla bund(1) aztán 2+2+2 és megint egy szimpla lépés.Közbe mondd ki a hangokat ahogy lefogod C,D,E,F......
2015. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!