Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit lehetne tenni, hogy a...

Mit lehetne tenni, hogy a többiek ne mondják ezt? 12/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

AZ a problémám, hogy én nagyon szeretem a zenét (ok, ez még nem probléma), imádom hallgatni, énekelni is szeretek, bár nincs olyan szép hangom, de elfogadható. Nem merem hangoztatni, hogy én mennyire odavagyok a zenéért, pedig sokszor segített már. Azért félek a többiektől, mert nem vagyok túl muzikális, nem játszok hangszeren, mint már mondtam nincs csodás hangom, egy egyszerűbb ritmusgyakorlatot is elrontok, félek, hogy hozzám vágnák, hogy mire föl szeretem én ennyire a zenét. Mintha nem lenne hozzá jogom. Meg pl. nagyon szépnek tartom ha valaki a fülébe, füle mögé kottarészletet, hangjegyet tetováltat, de ha ezt mondanám akkor azzal jönnének amit már mondtam. Tudom, ne érdekeljenek mások, de engem mégis érdekelnek. Mit tehetek, hogy ne így reagáljanak ha ilyet mondok?


12/L



2014. okt. 14. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Miert kene valakinek zeneileg tehetsegesnek lenni ahhoz hogy szeresse a zenet?


Ne haragudj, de ez hulyeseg.

2014. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerintem is de a tobbiek ezt mondanak/gondolnak. :/

(ekezetek miatt bocsika)

2014. okt. 14. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Nezd, ket lehetoseged van szerintem:


- leszarod nagy ivben hogy ki mit gondol rolad. Nem kell allandoan masoknak megfelelni, te egy kulonallo szemely vagy, kulonallo velemennyel, szemelyiseggel, nezoponttal, ami semmivel sem rosszabb mint mase. Ha eleg magabiztos vagy, elfogadod magad, es ez latszik is rajtad, akkor nem fognak piszkalni hulyesegekkel. Mert amikor kirohogod oket, akkor latszani fog hogy oszinten es nem gorcsosen teszed. Persze ez nem jelenti azt hogy arrogansnak vagy lenezonek kell lenned.


- Nem beszelsz a tobbiek elott olyasmirol, amirol tudod hogy miatta be fognak szolni. Ez a konfliktuskerulo magatartas. Attol meg hogy szereted a zenet, nem kell ezt minden hulyegyerekkel megtargyalni, ez a te dolgod. Ez is ut, ez is egy modszer.


Hozzam kozelebb all az elso, en mindig velemenyformalo voltam, es nem velemenykoveto, de ez szemelyiseg kerdese, es egyaltalan nem biztos hogy az a jobb.


Meggyozni ugysem tudsz senkit, nem is kell.


Egyebkent meg elore nem kell lejatszani semmit sem magadban. Egyaltalan nem biztos hogy ugy reagalnak majd ahogy gondolod.


Meg valami eszembe jutott: jobb taktika ha az ember a szemelyes dolgait megtartja maganak. Nem kell mindent mindenkinek elmondani, mert nem tudod hogy ezekkel az informaciokkal ki mit fog kezdeni. Jobb ha a legmelyebb, szemelyes dolgaidat megtartod magadnak. Akkor kisebb a tamadasi felulet.

2014. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert a többiek mind zeneművészek, vagy mi? Vagy ők talán nem szeretik a zenét?

Ne törődj azzal, aki ilyen butaságokat mond neked.

2014. okt. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha az a kérdés, hogy te vagy-e az értelmileg fogyatékos, akkor a válasz az, hogy nem.
2014. okt. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!