Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lassú zenék a Black Veil...

Lassú zenék a Black Veil Brides-tól?

Figyelt kérdés
A Lost it all, Carolyn illetve a Sweet Blasphemy számokat ismerem. Ezen kívül van 'lassú' szám még,amit Andy énekel?

2014. okt. 15. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

The Mortician's Daughter, They don't nee to Understand( ez csak egy projekt, csak Andy van benne, a zenekar többi része nem, és eléggé pop), Saviour (a végén van egy kis hörgés, de ezen kívül szerintem lassúnak számít), esetleg Ritual

Csak az a baj, hogy nem tudom, mit értesz pontosan 'lassú' dalok alatt, mert a Lost it all és a Carolyn eléggé lassú, de a Sweet Blasphemy annyira szerintem nem. Ha picit pontosabban adod meg a feltételeket, lehet, hogy többet is tudok segíteni :)

2014. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó az, amiket írtál. Ilyenekre gondoltam. Ugye ami alapvetően olyannak minősül, hogy szinte "akusztikus". Pl. a Lost it all is hasonló. Nincs bent dob, gitár, főleg az elején. Csak a tiszta ének. :)
2014. okt. 16. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális akkor a knives and pens-nek van egy akusztikus változata is
2014. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!