Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Irigy Hónaljmirigy hogy...

Az Irigy Hónaljmirigy hogy csinálja, hogy olyan a hangja, mint az eredeti énekesnek, amikor átdolgozza a számokat?

Figyelt kérdés

Egyáltalán ők csinálják, vagy lezsírozzák az énekessel, hogy énekelje el újra?


Tippek?


2010. jan. 24. 03:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megbeszélik az eredeti előadóval, és csak tátognak. Manapság örülnek az énekesek, hogy ilyen humoros feldolgozáshoz az ő dalukat választották. Vannak olyan számok, melyek jobbak, ha nem az ereti hangon szólnak, de a fiúk mindig jól választanak.
2010. jan. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem meg ők csinálják. de kérdezd meg tőlük :D
2010. jan. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
8 féle hang van a csapatban, plusz az ő hangjuk is átmegy a hangszínszabályzón. Bőven van lehetőségük, hogy saját maguknak felénekeljék.
2010. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy ők csinálják,de szerintem inkább a Sipos PEti+a tesója énekelnek,a többiek zenészek.Többször van ,hogy a Peti vagy a Tomi hangja szól,de másik fiú tátogja,mert őt jobban betudják öltöztetni,az utánzott egyénhez.ÉS azért hasonlít a hangjuk,mert jók:D
2010. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És a csajhang? Nem tudok csajról a csapatban.
2010. márc. 4. 01:21
 6/9 anonim ***** válasza:
a groovehouseból a Judy szokott énekelni+a Szatmári Orsi,több most nem jut eszembe,de rajtuk kívül asszem van még vki,ha már a csaj hangokat kérdezed
2010. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sipos Petinek van olyan hangja hogy képes bárkit utánozni!
2010. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sipos Petinek elképesztően jó tehetsége van ahhoz, hogy utánozza az énekeseket. És irtó jól csinálja. A könyvükben is írták.
2010. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hallottam egy-két olyan számot, amikor, hogy Téged idézzelek "lezsírozták" az eredeti énekessel/énekesnővel (PL. a Szüts Judit-paródia), de az esetek nagy többségében a két "Sipi" énekel, a többiek pedig tátogják, bár csendben megjegyezném, hogy a Zoli igazán énekelhetne többet, neki is elég jó hangja van.
2012. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!