Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Keresek egy The Prodigy...

Keresek egy The Prodigy számot, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Egészen biztos, hogy egyik albumon sincs rajta, tehát valami külön álló szám. Volt annó valami promójuk, egy turnéról és egy kisvideó alá volt bevágva. Van benne gitáros rész, és úgy rémlik az eleje valami kattogással kezdődik, mint amikor a fényképező gép csattan...

Amikor hallottam, az 4-5 évvel ezelőtt volt körül belül, tehát tuti nem friss darab.

Előre is köszönöm, ha valaki ennyiből ráismer, sajna többet nem tudok róla, de nagyon szeretném megtalálni.



2014. okt. 16. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ez?

https://www.youtube.com/watch?v=lK1IQGIi_LY

De amúgy nézd végig az összes videót a Prodigy youtube-csatornáján, hátha valamelyik alatt megtalálod, és be tudod linkelni.

2014. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh sajnos nem ez volt az!De az ötlet nagyon jó, köszi szépen!
2014. okt. 16. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, reméltem, de már kíváncsi vagyok rá, hogy melyik az, mert nekem megvan minden kiadott Prodigy a polcon, és minden kiadatlan a torrentboltból.
2014. okt. 18. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen véletlen megtaláltam, amikor rákattintottam egy Keith Flint video sorozatra. The big gun down a címe és már abszolút nem is jól emlékeztem rá. De most rongyosra hallgatom. Köszönöm a segítséget!!! :)
2014. okt. 19. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!