Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek gáz, hogy Justin...

Szerintetek gáz, hogy Justin Timberlake-t hallgatok?

Figyelt kérdés
Néha depis pillanatokban vagy csak úgy hallgatom Timberlake számait. Nagyon tehetségesnek tartom és egyik kedvenc előadóm 17f. Érdekes csak az ő érzelmesebb számit kedvelem. Pár span cikizett, hogy mit hallgatok... :D imádom az érzelmes, van mondanivalója számokat főként rap kategóriában :) persze nem vetem meg a kemény old school számokat sem vagy RTM Garage-t sem.

2014. okt. 18. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gáz, hogy ha téged az érdekel, más mit gondol az általad hallgatott zenéről...
2014. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első: Ha csak mások véleménye érdekelné, az még nem lenne gáz. Akkor elmondanám a véleményem JT számairól és csá. :)


Kérdező: Az a gáz, hogy megkérdezed, hogy gáz-e. Ha valaki azt mondja "Igen, az.", akkor mit csinálsz, soha többé nem hallgatod? :D Van tonnányi ehhez hasonló kérdés... már az agyamra mennek, hallgassa már mindenki azt amit akar, ki nem f0ssa le hogy más szerint az "gáz". Nem kell folyton megfelelni az elvárásoknak... Én alapjáraton zúzós rockot meg metált hallgatok, de van amikor fordul vagy nyolcat a világ, és ilyen előadóknál kötök ki mint pl.: Backstreet Boys, Kylie Minogue. :D Valaki szerint biztos gáz, de engem kvára nem érdekel...

2014. okt. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, igazatok van. Nem is tudom miért foglalkozok más véleményével...
2014. okt. 19. 07:30
 4/7 anonim ***** válasza:
ha cikiznek ezért, leszarod.kész.. hadd mondják ki és tedd túl magad rajta
2014. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert attól még sza.r érzés ha valakit cikizek... persze, hogy az ember ezt inkább elkerülné. Viszont én csak emiatt semmiképp sem mondanék le valamiről, amit szeretek. Aki más ízlését meg leszólja, az saját magát minősíti... Meg kell tanulni kezelni az ilyen helyzeteket és kész, elengedni az egészet a fülünk mellett.
2014. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ertéem, garázs.. azzal van a probléma, nem Timberlake-kel.

ha magyar rap, minőségit hallgass, ne ezt a kettőt.

sajnos ertéem elvitte a garázst is a lejtőre:(

2014. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
en mindig ot hallgatom, o a mindenem, barmikor lenyugtat vagy feldob a hangja:) 15/l
2016. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!