Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Le tudnátok írni a tankcsapda-...

Le tudnátok írni a tankcsapda- a zene betemet c. számnak a gitár tab ját? Sehol sem találom

Figyelt kérdés

#dal #magyar #rock #kotta #Metál. Gitár
2014. okt. 22. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg hallás alapján megtanulni.. nem tűnik olyan bonyolultnak, és sokkal több hasznod lesz belőle mintha tabról tanulnád
2014. okt. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
próbálom az eleje megvan, de nem tudom tovább tanulni az introt mert nem vagyok biztos benne
2014. okt. 23. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:

na ja, ez nem egyszerű ha nincs gyakorlatod.. de ha jó gitáros akarsz lenni akkor elengedhetetlen hogy hallás alapján is tudj számokat tanulni.. gondolj bele, ha pl a bandában jameltek, és egyik gitáros nyomat vmi random riffet, te meg szeretnél szólózni alá, de nem tudod milyen akkordokat játszik... így viszont ha fogod gyakorolni, akkor egyből felismered majd.


Én úgy szoktam, ha tényleg nem tudtam ráérezni , hogy megnyitottam vmilyen szerkesztő programban, és ott beállítottam, hogy azt a bizonyos részt körbe-körbe játsza.. így előbb utóbb rájöttem.. A lényeg, hogy szét kell bontanod kis részekre, akár egy riffet is, mész hangról hangra...

2014. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is így csinálom :D csak egy-két hangban nem vagyok biztos :/
2014. okt. 26. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!