Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok, a Spoon nevű...

Mit gondoltok, a Spoon nevű fiúzenekar (X-Faktorban versenyeznek) is hasonlóan felkapott lesz, mint anno a ByTheWay?

Figyelt kérdés

2014. okt. 25. 21:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Sose hallottam a By The Way-ről, szóval ezek alapján bátran állítom, hogy igen.
2014. okt. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egyesnél a pont! De most csak miattad (érezd a törődést) megnéztem őket guglin. Egymástól se tudom őket megkülönböztetni, annyira van stílusuk.
2014. okt. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%

Szia. (:

ne haragudj, de szerintem nem. nem utálkozó vagyok, semmi ilyen szándékkal nem rendelkezek, de a 2 egyáltalán nem ugyanaz. a ByTheWay nem egy zenekar, egy együttes. attól, mert tudnak Ők is hangszereken játszani, és szoktak is, még nem egy zenekar, ellentétben a Spoonnal. a Spoonban 1 frontember van, a többiek vokáloznak, és zenélnek, míg a ByTheWay-ben mind a 3-an énekelnek, és zenélnek is egyaránt. (:

szóval szerintem ne hasonlítsd össze őket, különböző teljesítményt is nyújtanak szerintem, ami által nem fognak ugyanolyan karriert befutni, mint a ByTheWay. ezzel nem azt mondom, hogy nem lesznek felkapottak, lehet, hogy azok lesznek, de nem fognak ugyanolyan helyet betölteni a zenei iparban, mint a ByTheWay. (:

2014. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 TallandThin Boy ***** válasza:
Ugyan a bytheway tudtommal feloszlott, de ők sokkal jobbak voltak, ennél a 4 (vagy nem is tudom hány) nyálgyereknél. Persze ők is a cicafiú imidzset nyomatták, de még mindig jobbak voltak ennél az egy nyavajgó gyereket kísérő bandánál.
2014. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki(k) az a Spoon,de a BytheWayre emlékszem.Ők voltak azok,akiket kiejtett Csordás,aztán jött az a homályos-csalós-barátokköztös rész,majd visszajöttek,és kiejtették Csordást.Respect! Apropó,a BytheWay nem négy nyálgépből állt?
2014. okt. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a ByTheWayt, bár nem ők nem egy zenekar, nem lehet őket összehasonlítani.
2014. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

már bocsánat, de a ByTheWay nem oszlott fel. attól, mert az egyik tag kilépett, még nem oszlottak fel, a többiek viszik tovább a bandát. (:

egyébként visszatérve az eredeti témához. jobban átgondolva nem vagyok benne olyan biztos, hogy a Spoon 1 év alatt 2 saját szervezésű nagy koncertet, egy kislemezt, és egy nagy lemezt is össze tud hozni, kb. 200 fellépéssel együtt.... (:

2014. okt. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a Spoont. A BTW-t se szerettem különösebben de amikor Olivér kilépett rájöttem h nekem ő volt nagyon ellenszenves és mivel rengetegszer ő nyilatkozgatott miatta (IS)volt már nagyon elegem a 4 srácból. Viszont elismerem h van bennük valami és már kezdek megbarátkozni velük és eleinte bírtam is őket de a nagyképű miatt ez változott... Na mindegy :D a Spoon viszont egy egyszerű 4 tagból álló banda akikben semmi extra nincs nem is olyan szépek nem is olyan tehetségesek semmi különleges nincs bennük egyszerüen valamiért néhányan szeretik őket de SZERINTEM úgy eltünnek/feloszlanak/elvéreznek majd a műsor után ahogy a legtöbb banda...
2014. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Igen, szerintem is olyan felkapottak lesznek mint Brian Eno.
2014. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
esélytelen...a bytheway attól (is) volt szeretheto, h egyenrangúak ..emellett a színvonal is egész más volt mint a spoon esetében
2014. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!