Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok az Avenged...

Mit gondoltok az Avenged Sevenfold együttesről? Kedvenc szám, album?

Figyelt kérdés

2014. okt. 26. 11:39
 1/8 fall out boy válasza:
81%

Egyik kedvenc bandám

imádom őket,a zenéjüket,a személyiségüket,mindent. Kedvenc albumom talán a Nightmare vagy a City Of Evil és a Hali To The King. Kedvenc számom talán a Welcome To The Family,Afterlife és a Buried Alive. De mindegyik számukat/albumukat imádom 

remélem lesz valaha is lehetőségem látni őket.

2014. okt. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi, amúgy nem én pontoztalak le.

másnak mi a véleménye, kedvence?

2014. okt. 26. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ők a kedvenceim én az összes albumot imádom de szerintem a kedvenc számom a nightmare és a save me.
2014. okt. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Egyik kedvencem, pont ma vettem egy baromi jó felsőt tőlük.

[link]


Nagyon régóta vágyom elmenni egy koncertjükre, de sajnos nem volt még alkalmam. Viszont idén pont akkor voltam Norvégiában amikor felléptek, de csak ezt a fényképet tudtam hazahozni belőlük:

[link]


Albumból nem tudnék kedvencet választani. Kedvenc számok: M.I.A., Afterlife, Buried alive

2014. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
wow!
2014. okt. 29. 13:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyik haverom linkelgetett tőlük számokat és megszerettem:) Jelenleg kedvenc albumom az Avenged Sevenfold , erről mindegyik szám bejön.

Egyszer megnézném őket élőben is.

2014. nov. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
imádom. minden albumukat és számukat szeretem. kedvenc szám: afterlife
2014. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A legjobb banda foREVer <3 Az összes számuk nagyon jó , nincs is olyan szám tőlük amit nem szeretnék egy kicsit sem, legjobbak az Afterlife, Hail To The King, Critical Acclaim, Nightmare, So Far Away, Unholy Confessions,Seize The Day és még sorolhatnám :D
2014. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!