Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mit tegyek? Nem...

Szerintetek mit tegyek? Nem látok ennek az együttesnek/zenekarnak így jövőt, mit változtassunk?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy ketten éneklünk. Nyilván emiatt vannak viták, nem is kevés, de nem ez a fő probléma. Kettőnk közül én visszahúzódóbb vagyok. A másik 'énekes' folyton rám szól, hogy lassabban, gyorsabban, így csináld, ne úgy stb. Ennek ellenére (nem az én véleményem szerint) ő sokszor hamis, elcsúszik, stb. Így én viszont nem látom értelmét. Ha én próbálom belevinni a személyiségem (pl érzelmesebb résznél kicsit belehangosítok) akkor rám szól. Én nem szoktam rászólni, ha nekem nem tetsző módon hangosít, megnyom 1-1 szótagot, mert nem akarok még több vitát. A többi tag, mivel nem énekel, nem igazán mond semmit erre. Oldjuk meg mi, mi dolgunk... Szerintetek? Jó, tudom, mai világban ez legyen a legnagyobb problémám, de azért örülnék, ha tudnátok valamit tanácsolni :)

2014. okt. 26. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Igenis szólj rá!

Ez így nem fair. Gondolom az a lényege hogy ketten énekeltek hogy segítsétek egymást, ha gondotok van akkor szóljatok.

És állj ki magadért! Ez nagyon nagyon fontos ha szerepelsz, mert ha mindig hagyod magad, egyszer csak azt veszed észre hogy hopp! a másik kapta a rivaldafényt.

Talán okosabb ha nem vonjátok be a többieket minden csip-csupp ügybe, de ha nagyobb dologról van szó, azért őket is kérdezd meg.

Ne légy ennyire szégyenlős! ((: A showbizniszben a rámenősöké a szerencse.

2014. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A tanácsom egyszerű lesz!Ha már közös zenekarban vagytok akkor beszélgessetek!Mond el, hogy Te mit szeretnél, mit nem.

És tisztázni kellene a szerepeket.

Az együttes azért fog megszűnni, mert a tagok között az elemi kommunikáció is hiányzik...

2014. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!