Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki aki nagyon sokat tud a...

Valaki aki nagyon sokat tud a Hollywood Undead-ról megtudná nekem mondani, hogy az előadókra mi van tetoválva?

Figyelt kérdés

Én úgy láttam, hogy mindenkin van valami tetoválás, de pontosan mi és ha tudjátok Deuce-t is írjátok le lécci.


Előre is köszi.



2014. okt. 27. 22:48
 1/4 anonim válasza:

Hát én sem tudom pontosan melyik tetoválásnak mi a jelentősége, és hogy mennyi van belőlük és kicsodán, de van pár amit fel tudnék sorolni... Először is.

Charlie Scene 10 ujján van tetoválás, az egyik kezén a ''Jane'' felirat, a másikon ''Jack''. Ezek Charlie szülei.

Funny Man-nek a Hollywood Undead logója (sas, gránát) van a kézfejére tetoválva, a karján, feljebb, pedig ilyen rózsák, virágok, szerintem ilyen Ed Hardy stílus.

Johnny 3 Tears-nek egy 3-as van a nyakán, elöl, pillangók a kézfején, a másikon valami szöveg.

J-Dog-nak is van valami írva az ujjaira, de azt nem tudom pontosan, a kézfején pedig mintha valami zombi cucc lenne. :D

Da Kurlzz-nak egy ''LA'' felirat van a jobb karja belső részén, egy ''Choose love over fear'' felirat a mellkasán, alatta pedig farkasok meg tűz, valamint a bal karja is ki van tetoválva, csak ott nem tudom pontosan mi van. :D

Danny-nek van egy felirat a kézfején, és egy ''Dear God'' felirat az ujjain, és a karján is van valami színes tetkó.

Deuce-nek pedig van ''Ninelives'' felirat a jobb hüvelykujja felett, a bal kézfején egy sarló-kalapács, a jobb kezén valami színes cucc, lehet tájkép, de abban nem vagyok biztos, a bal karján pedig egy gyémánt, alatta homokóra, madár, és lejjebb pedig egy felirat, teli rózsákkal, virágokkal meg minden ilyen cuccal. :D

Remélem tudtam segíteni, persze van nekik biztosan több is, és lehet, hogy én se tudom jól ezeket, de remélem mondtam valami hasznosat így is. :D XD :)

2014. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az információt!! :)
2014. nov. 19. 22:04
 3/4 anonim válasza:
81%
Ha még aktuális a kérdés akkor még annyival kiegészíteném hogy Danny-nek a jobb kézfején van egy "HU" tetoválás szerintem érthető okokból, egy interjút néztem amikor azt mondták, hogy a bandába valószínűleg J-dog-nak van a legtöbb tetoválása. Emellett Johnny-nak 3-as a nyakán az előző bandájára utal úgy mint a neve is "3 Tears" és a pillangók azért vannak rajta a kezén és a maszkján is mert a kedvenc könyve a "Paradise lost" ami vers formájába íródott és egy zenéjük is van erről. Remélem segített :D
2014. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
LOL ez még nekem is segített XD. Kösz szépen :D!
2014. dec. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!