Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az igazán tehetséges énekesek...

Az igazán tehetséges énekesek miért nem a brit X-Factorban indulnak? Miért itthon szerencsétlenkednek?

Figyelt kérdés
Nem kell egyetérteni minden névvel, mert a zenei ízlés szubjektív, de ha nekem olyan hangom lenne, mint Rúzsa Magdinak, Radics Giginek, Janicsák Vecának, Takács Nikolasnak vagy épp Antal Timinek, biztos, hogy megpróbálnám a brit X-Facotort. Max nem jön be, de mindenképp több ember ismerné meg a nevemet, a zenémet, még ha világsztárrá nem is válnék.

2014. okt. 30. 15:20
 1/7 A kérdező kommentje:
* X-Factort
2014. okt. 30. 15:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán, mert nem britek?
2014. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És? Az Attraction se brit, mégis megnyerték a Britain's Got Talent-et....
2014. okt. 31. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,mert olyat csináltak,amit előttük senki.Legalábbis én még nem láttam ilyen tehetséges árnyékszínházasokat,rájuk tényleg emlékezni fognak,és nem csak azért,mert megnyerték.Gondolj bele,ez Magyarország:nem csak az,hogy a fent felsoroltak közül a fele nem tud angolul(az Attraction elég komoly nyelvtudással ment ki),hanem valakinek az X-Faktor felkarolást jelent.Felkarolást,a nyomorból.Mert kenyérre sincs pénze,nem hogy repülőjegyre.Ráadásul,ha valaki nem beszéli,érti az adott nyelvet,konkrétan saját magát égeti,mert vagy hülyeséget mond,vagy nem tud megszólalni.Ráadásul a fent felsoroltak tucatok.Megkérdeznél valakit,ki az az Antal Timi,vagy Takács Nikolas,nem tudná megmondani.Janicsák Vecára is csak a családja miatt emlékeznének.
2014. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Janicsák Vecára nem csak az apja miatt emlékeznek.... 4 éve volt az X-Faktor és most is slágerlistás a legújabb dala, a Könnyek az esőben (valami 13-adik a 40-es listán), van 7 videóklipje, 7 slágerlistás dala, duettezett Ákossal, írt neki dalt Sztevanovity Dusán, most a Hooligans új lemezén lesz vele egy duett, tavaly a RaM Colosseumban dupla teltházas koncertet adott. És még sorohlatnám. Nem lett világsztár, de ahhoz képest, hogy 4 éve volt az X-Faktor, még felszínen van.
2014. nov. 1. 11:54
 6/7 A kérdező kommentje:
De félreértettél... Nem azt mondtam, hogy ezek az emberek megnyernék, mint az Attraction, csak azt, hogy jobban felfigyeltek volna rájuk, több emberhez eljuthattak volna. Esetleg Radics Gigi tudott volna élvonalban végezni (szerintem). Amúgy az Attractionre is a süllyesztőben van... Simon Cowell világsztárt csinálhatott volna belőlük, de nem... ők inkább a K&H reklámban szerepelnek... és rájuk is csak azért emlékszik valaki, mert nem a sz@r magyar tehetségkutatóban tűntek fel, hanem a naaaaagy Britain's Got Talentben és verjük a mellünket.
2014. nov. 1. 12:00
 7/7 anonim ***** válasza:
ezen már én is gondolkodtam. rúzsa magdi még vitte is volna valamire.
2018. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!