Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akinek nem tetszik a Falling...

Akinek nem tetszik a Falling in Reverse, az megmagyarázná miért?

Figyelt kérdés
A dalszövegeken kívül egyszerüen nem tudom megérteni miért nem tetszik néhány embernek a Falling in Reverse. Erre szeretnék most magyarázatot kérni:)

2014. nov. 3. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

mert én pl nem is hallottam róla :)

az emberek sokszor az ismeretlen dolgokra hangulat szerint mondják hogy jó vagy rossz

2014. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése. Nem értem, ez miért olyan bonyolult dolog. Lehet, hogy te oda meg vissza vagy értük, de azért az kicsit túlzás, hogy furcsán nézel arra, aki esetleg nem lelkesedik értük.

Én például nagyon szeretem a Green Dayt. Eddig mindig olyan emberekkel találkoztam, akiknek semleges, vagy pozitív véleményük van róla. Nemrég hallottam először olyat életemben, hogy "utálom a Green Dayt". Rajtam kívül majdnem mindenki lehurrogta az illetőt. Igaz, kicsit nyers módon közölte a véleményét, de minden joga megvan ahhoz, hogy ne szeresse az együttest. És minden oka is. Mi az oka? Az, hogy ő is egy ember. Azaz különbözhet az ízlése. És lehet, hogy nem ugyanazok az emberek szimpatikusak a számára, mint nekem, vagy neked.


Hasonló eset: én meg a Muse. Tehetségesek. Jó zenészek. Minőségi zenét csinálnak. Szeretem a számaikat. De ettől függetlenül nem igazán rajongok értük. Nem is nagyon ismerem őket. Lehet, hogy jobban, mint a Green Day, lehet, hogy nem. De nem azért szeretem jobban a Green Dayt, mert esetleg jobb volna, mint a Muse. Mert nem jobb. Csak én jobban szeretem, és kész. Nincs rá magyarázat. Illetve csak az, hogy "mert csak". És nem hiszem, hogy bárkinek is furcsán kéne néznie rám, vagy magyarázatot várni :)

2014. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem az első album is elég középszer de amit a fashionably late-el letettek az asztalra az valami gyalázat nem meglepő hogy elég sokan nem szeretik
2015. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!