Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek mi a kedvenc zenéje?

Kinek mi a kedvenc zenéje?

Figyelt kérdés

Esetleg még jó lenne pár tipp mert nem tudok jó zenéket mert a stílusom nightcore,nigtstep és ehez hasonló elektronikus zenék esetleg ilyen pörgős mint a astronómia 2014 es verzió :/


17L



2014. nov. 5. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is bírom a nightcore-t, bár én inkább house-t meg ilyesmiket (EDM) hallgatok.

Igazából szinte az összes híresebb számnak van nightcore verziója, úgyhogy ha tetszik valami népszerű zene szerintem keress rá.

Amúgy amit most én hallgatok és nightcore az pl. River Flows in You (Love note), God is a girl, Ravers fantasy stb. Tehát inkább a híresebbek :D

Vagy keress rá nightcore mixekre. Onnan is lehet új zenéket felfedezni:)

Amúgy ha más műfaj is érdekel elektronikus zenén belül, szívesen segítek.

17/F

2014. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nála jelenleg Dream catcher,sexin' th dance floor,if i had you,astronomia,rain(nagy kedvenc),life is beautifull,a river flows in you nekem is best :) de még a potencial breakup song is. :)
2014. nov. 8. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!