Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik akusztikus gitárt...

Melyik akusztikus gitárt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék vásárolni egy akusztikus gitárt. Egy kezdő/haladó szintűre gondoltam. Már egy párat nézegettem és szeretném, ha elmondanátok véleményeteket róluk. Nem csak ezek közül választanák, szóval nyugodtan írhattok olyanokról is, amelyik nincs a felsoroltak között. 50 000 forint lenne az az összeg, amit rá szeretnék költeni.


- Squier SA-105

- Epiphone DR-100

- Cort AD880

- Cort AD810

- Cort Jade 1

- Fender CD-60

- Cort Earth 70

- Fender CD-100



2014. nov. 7. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
ennyiért nem érdemes kezdõ gitárt venni, 2-3 év után már ajánlott, én csak ajánlani tudom a yamaha c40et
2014. nov. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
de várj,akkor fémhuros,vagy nylon huros kell?
2014. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ostobaságot beszélsz.

Ezek mind teljesen jó kezdőgitárok.

És ha kicsit is értenél hozzá vagy vetted volna a fáradtságot, hogy utánanézz, láthatnád, hogy mind fémhúros.


Szóval inkább hallgass.

2014. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sőt, ahogy írta, kezdő/haladó szintre gondolt, a Cort Earth már inkább annak felel meg.
2014. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na, bocsánat, kicsit élesen fogalmaztam, nem kellett volna.

Csak az bosszantott fel, hogy látszik, hogy a válaszoló tájékozatlan a témában, mégis magabiztosan mond félrevezető dolgokat.

2014. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat. Igen, valóban fémhúrosra gondoltam :) Azért nem szeretnék olcsóbbat venni, mert sokat olvastam a neten, és az ilyen áruházakban kapható 9-10 ezer forintos gitárokról azt mondják dísznek, vagy tüzelni jó. Meg azt is, hogy annyira rosszak, hogy csak elveszik az ember kedvét a gitározástól. Ezért szeretnék egy viszonylag minőségibb gitárt már kezdő szinten is. Szóval a felsoroltak közül a Cort Earth a legjobb választás? Gondolom az volna a legjobb, ha személyesen próbálnám ki mindet és úgy választanák, de erre sajnos nincs lehetőségem.

2014. nov. 10. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:

A Cort Earth más tömör fenyő fedlappal készül, ha jól emlékszem, a többi laminált. A tömör fedlaposok általában szebben szólnak.

De ettől még a többi is lehet jó és tényleg egyéni izlés dolga, melyik fog tetszeni neked éppen...

2014. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!