Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitározni szeretnék. milyen...

Gitározni szeretnék. milyen gitárt szerezzek magamnak (teljesen kezdő vagyok)? egyedül mennyi idő alatt lehet megtanulni? (előtte pár évig zongoráztam, a kottát ismerem, bár tudom nem annyira hasonlít, meg szerintem a ritmusérzékkel sem lenne gond. )

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 22:01
 1/5 anonim válasza:
Mindenképpen akusztikus gitárt.Használt is lehet hogyha jó állapotban van.De menj be 1 hangszerboltba ott tudnak segíteni.H mennyi idő alatt tanulhatsz meg 1edül azt nem tom.
2008. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hello!

Egyedül nagyon nehéz megtanulni gitározni és lényegesen tovább tart, mint tanárral.

Akusztikus gitár a legjobb kezdéshez.

Sok sikert hozzá!

2008. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

meg az is fontos h mekkora a gitár mert nem mindegy

pl.:3/4-es meg ilyenek...:D

2009. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akusztikus gitárral tanulj meg...

megtanulni gitározni az alapokat kb sztem egy év körül de attól is függ h mien ügyes vagy meg h mien gyorsan tanulsz..de ha ismered a kottát akkor könnyebb..de még akkordokat is kell..

2009. dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen akusztikuson ajánlott. Bár én elektromosan tanultam, alapokat magamtól utána tanárhoz jártam én így egy 1 év 1,2 év míg meg nem tanultam. Igazából azt nem tudni hogy te mennyi idő alatt tanulod meg mert ha tehetséges vagy akkor sem tudni.
2010. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!