Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi olyan különleges a beats...

Mi olyan különleges a beats fülhallgatókban, hogy ilyen drágák?

Figyelt kérdés
nem a származása, hogy kitől vagy mitől van, hanem hogy mit tud, amitől ennyire sokba kerül?? mitől jobb, egy 2-3E Ft-os fülestől?

2014. nov. 9. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanaz mint a mekis kajában, vagy az apple termékekben.

Egy hulladék, de sokat költenek reklámra.

2014. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nos, ez a kérdés az, amely az embertípusokat általában több csoportra ''bontja'' - Legalább is szerintem - , mégpedig azért, mert mindenki más szempontból közelíti meg a dolgokat. Az autó márkáknál ugyanez a helyzet, több csoportba osztjuk őket. Vegyünk egy BMW-t példának, szép, precíz legyártás, megbízható, stb.. ja, és drága. Valószínüleg egy olcsóbb autóról is ellehetne mondani ugyanezeket, leszámítva a drága jelzőt, de mégis megveszik a BMW kocsikat sokan. Itt is két ember csoport van. Van, aki azért költ ennyit egy ilyen autóra, mert egyszerűen egy státusz szimbólummal szeretné a környezetét meggyőzni afelől, hogy ő neki lehet ilyenje, ő megteheti, hogy vehet egy ilyen autót, és van, aki azért vesz egy ilyet, mert megbízik a márkanévben, tudja, hogy ez a termék megbízható (akármennyien is utálják, ez 100%-ban elmondható a Beats termékekről, nem nagyon hallottam olyat, hogy valakinek csak úgy tönkre ment volna, én sem ezt tapasztaltam). A Beats termékek drágák, ezt el kell fogadni, de e mellé - még ha van jobb is - párrosul egy bizonyos szintű minőség is, és ez egy adott biztos dolog, aki ennyi pénzért vesz egy ilyen fej/fülhallgatót, nem nyúlhat mellé (tekintsünk el a design miatt felmerülhető apróbb, szubjektív igényektől). Azért a bizonyos összegért megfizetsz egy márkanevet, egy garanciát a minőségért. Ez így van. Lehet mondani, hogy az AKG, meg a Sennheiser egy magasabb minőséget képvisel, de annak ellenére a Beats termékek minősége nem rossz. Lehet bármelyik másik márka jobb, de ez is elér egy bizonyos szintet minőségben, és ami a legfontosabb, ezt a MÁRKANÉV garantálja számunkra, sajnos ezt meg kell fizetni. Abban biztos vagyok, hogy akinek Beats terméke van, az nem panaszkodik olyan dolgok miatt, minthogy eltört, elszakadt a kábel, vagy bármi más (Itt is tekintsünk el azoktól a bizonyos esetektől, amikor ez bekövetkezhet, egy esetleges gyári hiba, vagy valami hasonló miatt).


Szóval a lényeg az, hogy a pénzért egy adott minőséget veszünk, az más kérdés, hogy a márkából egy státuszs zimbólum vált a magas ára miatt (többek között e miatt írta az előttem lévő a válaszát ilyen módon). :)

2014. nov. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!