Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyibe kerül egy jó állapotb...

Mennyibe kerül egy jó állapotban lévő használt gitár?

Figyelt kérdés
Ha újat veszek (vagyis nem használtat), akkor az körülbelül mennyibe kerül?

2014. nov. 10. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Vehetsz jó állapotú használt gitárt 20e Ft-ért meg 2 millió forintért is. Attól függ, milyen gitárról van szó.

Mivel csak egy nagy általánosságot kérdeztél, ennek így nincs értelme.


Maximum annyit lehet mondani, hogy a használtat kb. 20-30%-kal olcsóbban meg lehet venni, mint az újat, de ez is függ attól, milyen gitár és hány éves...

2014. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól mondja Aktív, úgy 20 ezertől 2 millióig.
2014. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Ha újat veszek (vagyis nem használtat), akkor az körülbelül mennyibe kerül?"



20 ezertől- bármeddig.

Készítek neked olyan gitárt, amire EU-s támogatást kell igényelned, ha ki akarod fizetni.

2014. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából az értelmes határ új gitárnál szerintem 40e-nél indul a kezdő kategóriában, a felső meg tényleg a csillagos ég, bár én személy szerint úgy gondolom, hogy kb. 1 milla az az ár, amiért már olyan egyedileg készült gitár kapható, aminél jobbat (úgy értem, valóban jelentősen jobbat, ami arányban van az árával) készíteni aligha lehet.
2014. nov. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"aminél jobbat (úgy értem, valóban jelentősen jobbat, ami arányban van az árával) készíteni aligha lehet."


De aki ennyit rászán, annak fontos, hogy egyedi, NAGYONNAGYOn egyedi legyen.


Találkoztam olyan kéréssel, hogy minden bund legyen csont. Nem hiszem, hogy sok szaladgál ilyen a világon

2014. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem vitatom. Az egyediséget lehet a végtelenségig fokozni.

Én csak arra utaltam, hogy van egy bizonyos szint, amely felett már nem lesz se a játszhatóság, se a hangzás annyival jobb, mint amennyivel drágább a gitár, sőt.

2014. nov. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 16. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!