Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek is unalmas és túl...

Szerintetek is unalmas és túl hosszú a Queen Bohemian Rapsody című száma?

Figyelt kérdés
Szerintem 3 perc elég lett volna belőle, a rádiókban se szoktak 6 perces zenéket játszani. Meg szerintem ez nem olyan jó száma az együttesnek, elég szétszórt és kaotikus.
2014. nov. 15. 13:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mestermű. Nekem sosem volt unalmas akármilyen hosszú. :)
2014. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
nem
2014. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
36%
Remek! Megjött a nap primitív kérdése.
2014. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
És részedről a nap primitív válasza is. Az első kettő válaszoló tudott normálisan válaszolni a kérdésre, te meg elkezdesz itt morogni. Csitulj már el.
2014. nov. 16. 08:56
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Te meg gondolkodj el.
2014. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

3-as, nem értek egyet veled. A kérdezővel sem feltétlen, de attól, mert valakinek nem tetszik egy átlagosan elismert mű, nem rögtön primitív. Ez most olyan volt, mint amikor én megjegyzem, hogy nem szeretem Ady költészetét, és mindenki lehurrog, de őt illik szeretni.


A kérdezőnek: én is kezdem unni, mert nagyon sokat játsszák, és az összes tehetségkutatóban is mindig van egy vállalkozó szellem, aki el akarja énekelni, sőt, a híres sztárok is megpróbálják elénekelni a koncertjeiket. nekem nem a kaotikusságával van bajom, mint zene nagyon jó, de szerintem a Queennek vannak jobb dalai is, és egyszerűen túljátszott és unalmas. Egyébként szeretem a Queent, és anyukám is Queen-rajongó.

2014. nov. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
*hogy őt illik szeretni.
2014. nov. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Minden idők legjobb bandája a Queen, nekem személyes legnagyobb kedvencem. De... ettől függetlenül ki nem állhatom a Bohemian Rhapsody számukat. Arról az albumról simán a Prophet's Songnak kellett volna híresnek lennie, ami úgy fényévekkel jobb, mint a BR.
2014. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a Prophet's Song 8 perc 20 másodperces, szóval nem a hosszúságával van bajon a Bohemian Rhapsodynek.
2014. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért primitív, mert nem szereti, hanem azért, mert megkérdezte. Elárulom, a Queen nem azoknak csinálta a Bohemian Rapsody című számáo, akik szerint unalmas. Hanem azoknak, akik szerint nem az, és szívesen végighallgatják, akár ezerszer is. Egyértelmű.


Azzal, hogy valaki helyeselni fog, hogy "igen, szerinte is unalmas", vagy esetleg nem, és azt mondja, "nem unalmas, én szeretem", nem nyersz, és nem is tudsz meg semmi újat. Szerinted unalmas, kaotikus, és szétszórt, jó, van aki szerint igen, van aki szerint nem. Csókollak. Erre a kérdésre nincs más válasz, így a kérdésnek nincs értelme. Kizárólag azt éred el vele, hogy megsérted/felpiszkálod azt, aki szereti ezt a számot. És nem azzal, hogy neked nem tetszik, hanem azzal, hogy ezt nem a "nem tetszik" mondattal fejezed ki, hanem olyan szavakkal illeted, amikkel nem mindenki ért egyet.


Anyuci nem mondta még, hogy nem mondjuk kajára, hogy "fúj", max. azt, hogy "nem ízlik"?

2014. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!