Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez melyik zene? Halandzsázva:...

Ez melyik zene? Halandzsázva: "háppsztáppszlivön dujornéssönn" Kicsit olyan rohanós vagy száguldós. Nő énekli, és angol nyelven szerintem.

Figyelt kérdés

Olyan hangulatot kelt, mintha az énekesnő rohanna, vagy kocsival -vagy motorral száguldana. A stílusa kicsit hasonlít a Rita Orás "Hot right now"-ra.


Ha ez alapján valaki kitalálja, és meg is mondja, akkor megköszönöm!:)



2014. nov. 16. 13:54
 1/5 anonim válasza:
Rita Ora I will never let you down?
2014. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem simán lötyög, hanem rohan, vágtázik, tép, száguld... Azt valami filmes akciójelenethez tudnám elképzelni, amit keresek, és lehet, hogy benne is van valamelyik filmben. Szóval nem az, de köszi a próbálkozást. És egyáltalán nem biztos, hogy Rita Ora, sőt, szerintem valószínűbb, hogy nem.
2014. nov. 16. 17:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg az a részlet hol van belőle különben is? Aki ismeri ezt a számot, elvileg az általam halandzsázott részről be kéne, hogy ugorjon, légyszi, mielőtt válaszolnátok, olvassátok el az egész kérdést, köszönöm!:) Az a rész úgy "robog", na ,ilyen rohanást képzeljetek hozzá, valaki csak tudja!!:) És remélem, rá is bukkan erre a kérdésre, és meg is adja a választ:)
2014. nov. 16. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Donna Summer: Hot Stuff? Nem tudtam leellenőrízni, mert süket a fejhallgatóm.
2015. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, megcsináltam a fejhallgatóm, és persze nem az, hülyeséget írtam. De nagyon ismerős a halandzsád! De nem ma fogok rájönni, az biztos. Nehezíti a dolgot, hogy közben megtanultam angolul :-).
2015. márc. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!