Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit jelent a Hozier - Take me...

Mit jelent a Hozier - Take me to Church száma?

Figyelt kérdés

Mi a jelentése, mármint miről, kiről, kikről szól? Nem vagyok valami jó angolos, csak szavakat értek meg belőle, és nem tudom, hogy most jól értem amit értek vagy teljesen más és simán hülye vagyok :D


Hozier - Take me to Church

http://www.youtube.com/watch?v=MYSVMgRr6pw



2014. nov. 16. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
A szam szerintem a melegekrol szol es nagyon meghato..legalabbis nekem..enis meleg vagyok bar mind1 is, kicsit lazado a szam...a melegek es a keresztenyseg kapcsolatarol is szol. Nekem tetszik a szam bar magam is depis leszek tole:))
2014. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs a hulye fogalmazasert, elozo vagyok. Amugy hidd el heteronak lenni a legjobb akarhanyszor meghallgatom a szamot mindig ez jut eszembe..17F
2014. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ÉRtem és köszi. Először meghallgattam zeneileg nekem is tetszik, és csak utána elkezdett érdekelni a tartalma is, és a klip megnézése után nagyon érezhető volt a melegségre való utalása, csak szerettem volna pontosan tudni, hogy mi a jelentése, meg értelme, de köszi, és én mint heteró(bocsi :) ) nem tudom hogy érinthet ez a szám téged, és sok sikert kívánok, és vigyázz a konzervatív államokban :)
2014. nov. 22. 22:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont a googleban keresgéltem, mikor kiadta a kérdésed. Tessék egy link a szám magyar fordításához (nem tudom hogy még érdekel-e). Nagyon szép szám. :)


bollywoodhun(pont)blogspot(pont)hu/2014_08_01_archive(pont)html

2014. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi így legalább értem a számot :) köszönöm, igen sokat segített
2014. dec. 15. 00:48
 6/6 mevikk ***** válasza:
100%
Ez a szám valami gyönyörű.....hetero vagyok,de az 5 legjobb barátom közül,3 meleg. Tudom,hogy "szentfazekak" mit nem dobálnak már rájuk. Tökéletesen át lehet ezt a számot érezni..és mindig sírhatnékom van tőle :(
2015. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!