Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg így van?

Tényleg így van?

Figyelt kérdés
Nagy Calvin Harris Rajóngo vagyok és minap néztem hol volt idén koncertje és azt vettem észre hogy a Balkánra nem is jár (Görögország,Törökország,Bulgária,Szerbia)(Mondjuk én sem mennék :))Szerintetek ez miért van?

2014. nov. 16. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én meg nagy Flat Earth Society rajongó vagyok, és volt év amikor Belgiumon kívül csak Japánban léptek fel. Sajnos van ilyen.
2014. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert nem éri meg neki pénzileg,hogy elmenjen....ennyi...
2014. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. válaszólo hogy érted?
2014. nov. 16. 16:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy érti, hogy nem éri meg neki. Ennyi. Valami ok miatt nem éri meg. Ezért nem megy oda.
2014. nov. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2.vagyok: nem biztos,hogy telt ház lenne;nem éri meg neki,mert nem lenne keresete...Szerbiában idén nagy árvizek voltak(május körül azt hiszem...),ha jött volna,akkor Belgrádba ,na és nem messze tőlük városok "áztak el".....vagy még Újvidék is szóba jöhetett volna,pl:Exit feszt...meg emígy sem egy olyan ország,aki úszik a pénzben...a többiről nem tudok mit mondani,ezt az országot ismerem csak...a lényeg a zene iparban is a pénz,sokan azért nem járnak erre,mert hobbiból nagyobb előadók nem fognak csak úgy elugrani ide,hogy zenéljenek egy jót :)
2014. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. Válaszólo, Azt írtad hogy nem usznak a pénzben multok volt a híradóban hogy a magyarok így szegények ugy szegének mégis jött a szigetre Kb mennyibe kerül egy ilyen koncert?
2014. nov. 30. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Magyarok sem állnak jobban,de ehhez képest igen....nálatok előny,hogy EU-ban vagytok,így sok minden sokkal olcsóbb.

Ha jól emlékszem,akkor Szigetre egy napi jegy 15000 forint körül volt,az biztos,hogy tízenvalamennyi...

Meg Szigetre nem csak magyarok mennek(mármint külföldről sokan jönnek),meg az egy nagyobb fesztivál...Exitre meg a bérlet kb 20000 forint...így valahogy...

2014. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én is magyar vagyok :)
2014. nov. 30. 18:03
 9/9 anonim ***** válasza:
tudom,írtam is,hogy "nálatok" :)
2014. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!