Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi annak a számnak a címe?

Mi annak a számnak a címe?

Figyelt kérdés

Mostanában megy a rádióban. Ezért valószínű mostani szám lehet, de nem vennék rá mérget. Egy LÁNY énekli!!!

És a szövegében elismétli egymás után kétszer, hogy "far away". Ennyit tudok róla, hogy a "far away"-benne van. De egyáltalán nem biztos, hogy ez a címe, sőt szinte biztos hogy nem ez a címe.


tehát nem ezek azok:

Alle Farben - She moves (far away)

Nickelback - far away

Faydee - far away

Mary Lambert - so far away

Marsha Ambrosius - far away



2014. nov. 16. 22:32
 1/4 Carena ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=k0BWlvnBmIE


Esetleg nem erre gondolsz??

2014. nov. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Direkt mindent kiírok, hogy ne legyen félreértés. De persze vannak, akik akkor is nem válasszal válaszolnak. Nem az volt a kérdésem, hogy "mi a kedvenc számotok"? Hanem egy konkrét számot kerestem. Bár tudom, hogy segítő szándékod volt, de kiemeltem a FAR AWAY-t. És a katy perry wide awakben egyetlen egy far away sincs a szövegben.

Az ilyen hülyeségeket kéne elkerülni az oldalon. HA VALAKI NEM TUDJA A VÁLASZT, AKKOR NE VÁLASZOLJON!


Persze én is hibás vagyok, megtaláltam a számot, orsszul hallottam. Nem "far away"-t, hanem "fire away"-t mond, és ez a David Guetta - Titanium. Én hallottam félre.

De akkor is:


HA OLYAN SZÁMOKAT KERESEK, AMIBEN BENNE VAN AZ A SZÖVEGRÉSZLET, HOGY "FAR AWAY", AKKOR OLYAN SZÁMOT KERESEK, AMIBEN BENNE VAN AZ, HOGY "FAR AWAY". ÉS NE KÜLDJÖN NEKEM SENKI VÁLASZKÉNT OLYAN SZÁMOT, AMIBEN NINCS BENNE A "FAR AWAY", MERT NEM AZT KERESEM.


ENNYI ERŐVEL A GYK-n LEVŐ egy KATEGÓRIÁBA TARTOZÓ ÖSSZES KÉRDÉSHEZ A TÉMÁN BELÜL BÁRMELYIK VÁLASZT ADHATNÁNK. NEM VÉLETLENÜL VAN A KÉRDÉS ALATT A MAGYARÁZÓ RÉSZ. AZ AZÉRT VAN, HOGY AZT ELOLVASVA ÉS FIGYELEMBE VÉVE VÁLASZOLJUNK. HA A VÁLASZT NEM TUDJUK (vagy nincs tippünk, mert e kérdésnél nincs egy jó válasz, több ilyen szám lehet), AKKOR NEM VÁLASZOLUNK!!!!!!!!

2014. nov. 17. 11:41
 3/4 Carena ***** válasza:
A segítő szándék volt benne,nem kell egyből fikázni. Nem hogy örülnél,hogy valaki válaszol okoska. Amint írtad "far away" simán halhattad "wide awake" vagy "fire away" mivel Te sem voltál benne biztos ezért jött egy tanács amit pökhendi módon fogadtál. Sajnálatos dolog ,hogy a segítő szándékot így fogadják...
2014. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, csak kicsit ingerült állapotban voltam :D


Csak tényleg már nagyon sokszor fordult elő velem, hogy nem a kérdésre válaszoltak. pl. az a kérdés, hogy: "írnátok kedven Stephen King horrorokat?"


és akkor ilyen válasz jön: "hát izééé, nemtom, nemnagyon szeretem a horrorokat, viszont a kedvenc filmem a Bakancslista. Bár nem horror de sztem nagyon kirány, nézd meg!!!!"


És ezektől őrülök meg.


Elismerem, tényleg a far away-t lehet wide awake-nek hallani, nem volt fer, és köszi a segítőszándékot :)

2014. nov. 17. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!