Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tarja miért nem megy vissza...

Tarja miért nem megy vissza nightwishbe?

Figyelt kérdés

2014. nov. 17. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mert a többiek rúgták ki és nemhinném hogy vissza akarnák hívni amit nemcsodálok...
2014. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

azért, mert nem jó szívvel váltak el útjaik, és a mai napig fújnak egymásra. Tarja feje betört amiért kirúgták (annak ellenére is hogy egyébként is távozott volna) Tuomas férfiúi büszkeségét meg sértette hogy Tarjának másik pasi kellett.

Tarja nem férjhez ment, ő szerződést kötött. megszívta, mert a szólókarrierje mélyen a béka segge alatt van, míg a Nightwish mindegy hányszor vált énekesnőt, még mindig virágzik. ennyi.

2014. nov. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Tuomas férfiúi büszkeségét meg sértette hogy Tarjának másik pasi kellett."


Ez most úgy hangzik mintha bármi is lett volna közöttük, erre meg csak annyit tudok mondani: lol.

Tuomas és Tarja között sose volt szerelem, ez csak egy városi legenda amit a rajongók találtak ki. Tuomas inkább arra volt nagyon büszke, hogy olyan dekoratív és jó hangú énekesnője volt.

Tarjának Marcelo előtt egy Janne nevű pasi volt a jegyese, akivel már az Angels Fall First óta együtt volt, egészen a Century Child korszakig, amikor felbukkant a Marcelo és akinek a tömött pénztárcája jobban elbűvölte Tarját.

Tuomas-ékat inkább maga Marcelo jelenléte irritálta, üzletember révén, ő külön menedzselte Tarját és a "2 manager 1 Nightwishben" felállás gyakran konfrontációt és feszültséget okozott a csapaton belül és ez légkör jobban fojtogatta Tuomasékat.


Tarja meg hogy mit gondol a Nightwishről, hadd mondja el ő, ez az interjúrészlet 2014 október végén hangzott el:

"Nem hallgattam meg az albumaikat. Sajnálom. Nem érdekelt hogy meghallgassam az albumaikat. Nem ismerem a zenéjüket. Hallottam pár számot a rádióban. Mint mikor néha Finnországban jártam, hallottam olyan dalukat ami ment a rádión, de csak annyit ismerek. Úgy értem, nem érdekelt hogy utána nézzek."

Nyilván azért nem megy vissza, mert "nem érdekli", illetve nyilvánvalóan azóta se lépett túl a sértődöttség érzésén. Nem beszélve, vissza se vennék. Ilyen hozzáállással...

De sose mondd azt hogy soha, hátha vmi csoda folytán meghívják vendégként egy koncertre, még ez év elején kérdezték Tuomast, hogy el tudja-e képzelni egyszerre a 3 Nightwish énekesnőt egyszer a színpadon és azt mondta, hogy miért is ne, meg haragot tartani nincs értelme és senkinek se jó.

2014. nov. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

tudom hogy nem volt köztük semmi, de hogy Tuomas részéről igenis mély érzelmek voltak Tarja iránt, ez biztos. hallani a dalszövegein.

Marcelo vastag bukszájáról: hát igen, ezért mondtam, hogy ők nem házasságot kötöttek, hanem szerződést. Tarja talált egy vastag bukszát, Marcelo meg egy aranyat tojó tyúkot. és így ketten együtt sz*rják a pénzt. a baj csak az, hogy még pihenni se hagyja Tarját. ki se tudta élvezni jóformán az anyaságát, mert 6 hónapos terhesen még turné, az alig pár hetes babájával már turné, közbe új lemezt írni. ha így folytatja, olyan hamar ki fog égni, hogy csak na!

Tuomas egyik nővel szemben sem táplál haragot, hiszen ha azt tenné, simán megtilthatná nekik hogy előadják bárhol a NW dalokat. de ő megmondta Anettenek is hogy nyugodtan, mert azok az övéi is, hiszen neki lettek íródva. szerintem Tuomas csak örülne annak, ha egyszerre láthatná őket színpadon, mert az azt jelentené, hogy nem haragszik rá egyikük se. de sztem ez lehetetlen, mert még Tarja és Anette se heverte ki, hogy nem ők léptek le hanem ki lettek baszarintva. de én úgy vagyok vele, mindkettő csakis magának köszönheti. ennyi.

2014. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ezen én is szoktam elmélkedni. Valószínűleg ez egy nagyon összetett és bonyolult probléma, erősen kétlem, hogy csak Tarja lenne a hibás ebben a történetben. Mind Tarja, mind Anette beszámolt kommunikációs problémákról a zenekaron belül, illetve a jelenlegi énekesnő, Floor finnül tanul, hogy könnyebb legyen a kommunikáció (Számomra roppant furcsa, hogy nem boldogulnak angolul...) Anette és Tarja esetében is felmerültek pénzügyi problémák. Tarja állítólag nem akart vállalni olyan fellépéseket, ahol kevés a gázsi. Anette arról beszélt, hogy ugyan megkapta a neki járó részt a gázsiból, de a srácok közösen működtettek céget, ahová őt nem vették be. Tehát Anette-nek önálló céget kellett létrehoznia, amit ő egyedül finanszírozott, míg a srácok négyen finanszíroztak egyet. Tarját azzal vádolták abban a bizonyos nyílt levélben, hogy pénzéhes. Namármost. Mind a két volt énekesnő beszámolt arról, hogy túl sűrűek voltak a turnék, nem tudták kipihenni magukat, és bár beszéltek erről a srácokkal, érdemi változás nem történt. Most akkor ki a pénzéhes? Miért ragaszkodott a zenekar menedzsere a sűrű turnékhoz? Nemrégiben pedig Jukka is áldozatául esett ennek a hajtásnak. Kíváncsi vagyok, meddig fogja bírni az új lány. Valahol már beleszaladtam interjúba, ahol ő is panaszkodott a privát szférája hiányáról, illetve a túl gyakori közönségtalálkozókról.

Nagyon-nagyon sok dolgot kellene helyretenni a Nightwish és Tarja kapcsolatában. Talán már túl sokat. És igen, ott a Marcelo- Toumas vonal. Az valószínűleg örök rejtély marad, hogy Tarja és Toumas között volt-e valaha valami. Én úgy érzékelem, hogy tettlegesen nem volt semmi, de az érzelmek szintjén igenis szerelem volt. Vagy csak az egész egy óriási színjáték volt, egy remek üzleti húzás. Sajnos kinézem belőlük. Marcelo nekem nagyon nem tűnik egy szimpatikus ürgének. Kicsit erőszakosnak, uralkodónak képzelem a személyiségét. Toumast meg Marcelot összeereszteni meg...hát, mint amikor meggyújtod a kanócot a puskaporos hordón. Márpedig Tarjához "csomagban" jár Marcelo is. Aki együtt dolgozik Tarjával, az nem tudja megkerülni Marcelot. És igen, ott van Tarja szólókarrierje, ami messze nem olyan sikeres, mint a Nightwish, de én úgy érzékelem, hogy Tarjának jó ez így. Szerintem keresett annyit a Nightwish-ben, hogy ha egész életében meg sem mozdulna, csak ügyesen forgatná a pénzét, akkorsem halna éhen. Mindemellett én is örülnék egy reunionnak, bár nagyon félnék, hogy ez már nem lenne ugyanaz. Félő, hogy mivel nagyon sok rajongó nagyon szeretné, összeszorítanák a fogukat, és üzleti érdekből megcsinálnának még egy albumot, meg egy turnét. Szerintem iszonyú pénz lenne egy ilyen lehetőségben. De nem fognak tudni még egy Wishmaster albumot összerakni, de még csak meg sem fogják közelíteni. Sőt, én az egész Nightwisnek úgy, ahogy van, még maximum 3 albumot jósolok, aztán vége lesz.

2014. nov. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Érdekes dolgokat írtatok kommentben, Tarjával kapcsolatban rögtön 1-2 idézettel indítok, amit még én írtam nagyon régen az mmp Nightwish fórumába. Csak egy kis részletet szúrok be a kommentekből, az elsőt a Summer Rocks koncert után írtam, a másodikat a 2004-es őszi Once pesti koncert után:

2003. jún. 07. "Tarja most nem volt annyira energikus és mosolygós mint eddig, sőt valaki látta, hogy a színpad mögött felrúgott mérgében néhány ásványvizes palackot is. Mondjuk nem látszott rajta, bár egy kicsit mintha tényleg kedvtelenebbnek tűnt volna. Biztos a közelgő "rabszolgasors" gondolata nyomasztja... :)"

2004.okt.29. "Tarja már nem sokkal a koncert után elment taxival a férjével."

Az elsőt nem is kommentálom, a másodiknál meg nekem anno az nagyon fura volt, hogy hogy elment rögtön, miért nem maradt a többiekkel (zenekarral) együtt? Ez nekem akkor kicsit csalódás volt, mert nagy Tarja fan lévén, legalább egy kicsit szerettem volna látni, de hogy olyan hamar elment, hogy mire koncert után hátramentünk a BS bejáratához, addigra már ott se volt.... ez olyan érzést keltett, mintha már alig várta volna h vége legyen a koncertnek. És azokban az időkben mi rajongók még álmunkba se gondoltuk volna, h Tarját egyszer KIRÚGJÁK, hogy ilyesmi megtörténhet. De ha én ezt észrevettem anno - naív rajongóként - Tarja viselkedéséből, gondolhatjátok milyen dolgai lehettek a színpad mögött. És tényleg miután Marceloval összejött, azután lett ilyen zizzent, előtte még nagyon helyes volt. A zenekar tagjait meg csak akkor látta, ha épp koncert volt. Nem vicc, kb. 1 órával a koncert előtt "beesett" és amint vége lett a bulinak, már húzott is el, és csak akkor látták legközelebb ha kezdődött a köv. koncert egy másik városban... Ez így zenekar, vagy olyan csapat ahol minden szép és jó?

Valóban kommunikációs gondok voltak, de nem a fiúk részéről, ezt elhihetitek. Tuomas nem szívesen szabadult volna meg Tarjától, hiszen Tarja a Nightwish védjegye volt és Tuomas is mondta, ha Tarja ott hagyná őket, azzal a Nightwishnek vége lenne. 1 évig érlelődött benne ez a gondolat, hogy ez így nem mehet tovább. A Nightwish az egy zenekar, több ember dolgozik egy csapatban, ha valaki kilóg a többiek közül és olyan a viselkedése, hogy kényelmetlenül érzik miatta mások és feszültséget szít, az nagyon rossz a közösségnek. Volt már olyan munkatársatok, főnökötök, vagy más ember, akit ha a közeletekbe ment, már attól gombóc ugrott a gyomrotokba, mert olyan nehéz eset volt?

"Floor finnül tanul, hogy könnyebb legyen a kommunikáció (Számomra roppant furcsa, hogy nem boldogulnak angolul...)" - Jajj kérlek, Floor nem azért tanul finnül, mert nem értik jól egymást, hanem mert "stréber". :D Komolyra fordítva a szót, ő mondta h ha van körülötte 20 finn ember, azok nem mindig beszélnek angolul a jelenlétében, és ő ilyenkor kicsit kívülállónak érzi magát amiért ő nem érti őket. Meg Floor odaköltözött Joensuuba, tehát ha Finnországba élsz finnek között, evidens hogy illik megtanulni finnül, elmész a boltba venni valamit, minden finnül van kiírva, összetevőknél is finnül meg svédül van csak ráírva a szöveg, a svéd nyelvrokona az angolnak így pár szót még ki lehet találni, ha tudsz angolul. De lényegében ezért tanul finnül, mert odaköltözött . (És ott se mindenki beszél azért angolul.) Van itt kommunikáció kérem, úgy hívják együttműködés. :) Szerintem Tarját szépen megfizették régen is, csak a kapzsiság elvette az eszét. "The world is not enough..." Marcelo jól telebeszélte a fejét, gondolom az ő ráhatása végett szeretett volna még többet kanyarítani magának.

Anette nem kapott kevesebbet mint a többiek, a zenekarnak járó pénznek pont 1/5-öd részét kapta meg. Az hogy meg elszórta a pénzét, az ő problémája, nem a többieké, nem kellett volna több százezres Gucci táskákra meg méregdrága ruhákra elherdálni a vagyonát, hanem kicsit jobban gazdálkodni vele. Hogy a fenébe sikerült akkora mínuszba zuhantatnia a cége vagyonát, ha közben hatalmas pénzeket utalt ki neki a Nightwish?? A Nightwish férfi tagjai a 90-es évek vége óta - szinte gyerekkoruk óta - ismerik egymást és jó barátok, így valahol érthető, hogy egy olyan (külföldi) személyt, akit csak pár éve ismernek, nem fognak egyből a cégük társtulajdonosává tenni. Anette már a DPP turnén megbukott a vele szemben elvárt követelményekkel, már akkor kiborult attól, hogy sok és nehéz ez a turnéélet.

A Nightwish mindig is egy koncertezős zenekar volt, kijött az albumuk, utána végigutazták az egész világot és ezt csinálták a kezdetek óta, Anette meg persze nem volt ehhez szokva és becsömörlött tőle hamar... Jó a fizetés, de el is várnak érte cserébe valamit.

Floornak annyival jobb, h ő már fiatal kora óra a zeneiparban dolgozik, több albumot kiadott már, rengeteg koncert állt már mögötte, amikor meghívták a Nightwishbe. Képzelhetitek hogy meglepődhetett és megörült a lehetőségnek, amikor kapta a telefont, h a Nightwishnek SOS szüksége lenne egy énekesnőre a turné végéig, vállalnád-e? Izgalmában oda is költözött Tuomas közelében h mindig kéz alatt legyen, legalább (egyelőre) nem úgy tekint a Nightwishre mint valami muszáj-dologra.

Amíg Floor szívesen csinálja az énekesnősdit, addig nincs gond, de azt elhiszem, hogy nem mindenki szeret egyfolytában rajongókkal találkozni meg beszélgetni velük. Most képzeld el, te vagy ez az énekesnő és mindennap olyan emberekkel találkozol, akik valószínűleg sok mindent tudnak rólad, te meg csak most látod őket először az életben, csupa idegenek. És mind oda akar jönni hozzád aláírásért, fényképezkedni meg ezt-azt kérdezni. Nem mindenki szereti az ilyesmit, pl. állítólag a Within Temptationos csaj szeret rajongókkal beszélgetni meg ölelgetni őket, vagy a BOTDF tagjai (jó, az egy elektro emo zene :)) is ölelgetik a rajongóikat, szóval ez ember függő, de a legtöbb zenész inkább kerüli a rajongók társaságát, az a jellemzőbb.

Én úgy gondolom, Jukka elsősorban a családja miatt szabadságoltatta el magát egy időre, én elképzelhetőnek tartom, hogy visszamegy majd a Nightwishbe, de most inkább kihagy egy turnét. Tényleg én nem hiszem ezt az "álmatlanság"-kifogást, lehet h gondok voltak odahaza és hogy megmentse a menthetőt, inkább otthon marad egy kicsit. Nem tudom tényleg, de inkább ilyesmit érzek a dolog mögött, meg neki is több gyereke van, ők se örülnek annak ha a papa hónapokra eltűnik otthonról...

Elég ránézni a Nightwish turnéjára, majdnem mindennapra jut egy koncert. Ezt azért jól kell bírni fizikailag meg "agyilag" is. És ez tényleg olyan énekesnőnek való, aki szeret és szívesen is énekel, ez mindennél fontosabb, mert az olyan nem nyűgnek tekinti a turnét, tehát egy kicsit őrültnek és megszállottnak kell lenni ehhez. És fontos hogy a zenekar tagjai ne csak munkatársak legyenek, hanem barátok is, hogy jobb hangulatban teljen a turné. Most olvastam, lehet h lesz még egy É-Amerikai turné... 2016 év végéig bármi megeshet.

"Most akkor ki a pénzéhes? Miért ragaszkodott a zenekar menedzsere a sűrű turnékhoz?" - 2001 őszén Tuomas bement a lemezkiadójához és azt mondta: kész, vége, nem csinálja tovább a Nightwisht. Tönkrement a magánélete, belefáradt az egészbe, romokban érzi magát. És az a jó ember ott a kiadónál lelket öntött bele, ugyan Tuomas, ne add fel, ne hagyd elveszni a Nightwisht. Szépen hazaküldte, Tuomas meg a nője emlékére megírta a Century Child albumot, ami aztán szép siker lett (ugye mi lányok szeretjük az ilyen melankólikus szerelemes dalokat? :)). Aztán a siker hozta a sok pénzt, meg vele együtt az önbizalmat (a Wishmasterig a Nightwish nem állt még jól anyagilag, ahogy Tuomas mondta, annyit kerestek csak hogy a számláikat ki tudták fizetni). Aztán Tuomasból igazi nyomulós munkakukac lett, ő egy erős vezető típus, nem olyan báb akit mások rángatnak, hanem ő rángatja a többieket. Ott van mindenben, megírja a zenét, a szöveget rá, de ő a producer is az utómunkálatokig, a CD borítótól, a színpad megjelenésétől az effektekig minden az ő elképzelésén alapul. Tuomasban van egy afféle "én akarok a legjobb lenni, a legjobb albumot akarom megcsinálni, a legjobb koncerteket adni"-mentalitás. Ezért is van a sok koncert = nagyobb ismertség ---> még több pénz. És lehet rá mondani, h pénzéhes, tényleg az, mert sokat keres és sokat is költ. Sokba kerül egy album készítése és sokba kerüla koncerten a tüzijáték meg a "rezsi". De nem lehet azt mondani, h csak a pénz miatt csinálja, mert ha így lenne, akkor lehúzná a rolót, haza menne a kis kastélyába és ha nem csinálna semmit, akkor is élete végéig jómódban élne. De nem, ő nem akar a hétköznapok szürkéjébe süllyedni, neki a Nightwish az élete, a dalok a gyerekei, hisz mindent ő írta és büszke rájuk. Meg akárhova utazik a világba, mindenhol vannak ismerős arcok és barátok, akiket szívesen lát újra. Nem beszélve az őrült rajongókról... (he-he :)))

Ha majd lesz a pesti koncert, kössétek fel a gatyátókat/szoknyátokat, egy 15ezerbe biztos bele fog kerülni a jegy. Meg ha nálunk is kitalálják ezt a VIP jegyet mint külföldön... Azt dupla-tripla áron fogják mérni... Remélem nem lesz. Finnországban a Sonata Arctica és a Children Of Bodom lesz az előzenekaruk, így elképzelhetőnek tartom, ha a 2 közül valamelyikkel fognak turnézni Európában. Majd meglátjuk.

Kissé sokat írtam (megint :)) így irományom az enekesno.hu-ról származó idézettel zárom amit tegnap olvastam és nagyon megtetszett:

"9. Sose mentegetőzz! Senkit nem érdekel, ha nem volt elég időd felkészülni, ha késett a busz/dugó volt a belvárosban, ha megfáztál és hasonlók. Ezeken neked magadnak kell felülemelkedned. Légy tisztelettudó, a zsűriben általában nagy művészek vagy nagy mecénások ülnek. Az előbbiek százszorosan ismerik és megoldják az említett problémákat (ami a művész-lét velejárója) az utóbbiakat pedig nem érdeklik az ilyen részletek, ők az üzleti befektetést látják a produkcióban és benned is! Légy megbízható és alázatos. A tehetség ezek nélkül semmit nem ér!"

Az utolsó két mondatot legyen szíves mindenki még egyszer elolvasni. Anette és Tarja kisasszony is. :)

2014. nov. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

kedves utolsó kommentelő. tényleg szép hosszúra sikeredett az irományod :D először megijjedtem, de aztán csakazértis elolvastam. mindenben tökéletesen egyet értek veled. Tarja egy hisztérika volt már az utolsó időkbe, szóba se volt hajlandó állni a fiúkkal. egy ilyen énekesnővel mit kezdhet az ember fia? kirugdossa. Anette meg... pffff. benne hatalmasat csalódtam. ő ezt az egész dolgot csak egy "munkának" tekintette? hát, szégyellje el magát. énekesnő ilyet nem ejthet ki a száján. ha nem tiszta szívből csinálja, hanem csak a "könnyű" pénzszerzés miatt, menjen a fenébe. és ha egy énekesnő egy olyan hatalmas dolgot titkol a társai elől mint egy terhesség, akkor nem való bandába. akkor amikor kitette Tuomas, haragudtam rá, mert nem ismertem minden körülményt. utólag mindent tisztán láttam, és azt mondom, helyesen döntött, hogy kitette Anettet. Floort imádja a közönség, atom hangja van, ráadásul nem egy kezdő karrierista nőcske. képes a srácokkal együtt dolgozni. mindenben maximálisan odateszi magát, együtt nyaralt a srácokkal, amit eddig egyik énekes se tett meg.

Tuomast pedig pénzéhesnek kikiáltani egyszerűen szentségtörés. ő a rajongókért él. alázatos az iránt amit csinál, elkötelezett a rajongók iránt, és ezért a maximálisat akarja kihozni magából, és ezt elvárja az embereitől is. ha valakin észre veszi, hogy nem 100 %-osan teszi oda magát, megválik tőle, ennyi. neki olyan emberekre van szüksége, akin látja, nem muszájból csinálja amit csinál, hanem azért, mert élvezi is. mert ez az élete. művésznek lenni nem egy munka, hivatás. művésznek lenni egy életforma, ami lemondásokkal jár, és aki ezt nem tudja vállalni, jobb ha nem erőlteti.

2014. nov. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"For this gift of dream I must pay the price

with the loss of life's pleasures"


Ez az idézet most nagyon ide illett és egyetértek, ez a "munka" nem olyan munka mint egy gyári melós vagy árufeltöltő, vége a műszaknak és usgyi haza, hanem egy életforma, az ember ne csak a színpadon, hanem a színpad mögött is állja meg a helyét és ahhoz méltón viselkedjen ahogy elvárják tőle a zenekar tagjai és a rajongók - főleg ők.

Most Tarja meg Anette leadta ezeket a lejáratós interjúkat és mit értek el velük? Jobban meggondolhatnák hogy miket mondanak. Az interjúikat nem Justin Bieber és nem Fluor Tomi rajongók fogják elolvasni, hanem főleg Nightwish rajongók, most ha egy ilyen rajongó elolvassa a véleményüket arról ahogy vélekednek a zenekarról, meg hogy nem érdekli őket, h milyen albumot adtak ki, meg hogy ne tegyék fel őt a DVD-re, meg hogy már semmi köze hozzájuk és nem érdekli őket a téma stb.

Ő énekelte itt a kedvenc zenéimet évekig, most meg ilyen véleménnyel van róluk. Jól felhergeltek ezzel nem kevés rajongót. Csalódás az ilyen hozzáállás. Elég lett volna ha csak annyit mondanak: sajnálom hogy így alakultak a dolgok, nekem is rosszul esett hogy így történt. És pont. Nem pedig a másikra kell mutogatni, máshol keresni a bűnbakot.


Tarja inkább csak azért csinálja a "saját stílusa" metal zenét, mert a Nightwish miatt maradt egy csomó hűséges rajongója és hát ha már zenésznek tanult, meg abból élt idáig, valamit csinálnia kell a további fennmaradásáért. Az hogy nem sikeres, az inkább annak tudható be, hogy még nem sikerült egy jó erős számot felmutatnia, a zenéjéből hiányzik a szív és a lélek és a zenészek akik körülötte vannak, csak fizetett emberkék; kell nekem ide egy jó gitáros, kell egy jó dobos - aztán majd csak összehozunk valami zenét. Én legalábbis már voltam Tarja koncerten és a körülötte levő zenészek mind ilyen "háttéremberek" voltak. Lehet ezért van olyan érzésem h hiányzik Tarja zenéjéből az egység. Akik körülötte vannak, azok csak session-zenészek és tényleg csak a pénz miatt vannak ott.

A Nightwish ezzel szemben elég egységes, nem csoda h Tuomas elvárja az aktív részvételt mindenkitől. Samit is ezért penderítette ki hamar, mert ő is úgy állt hozzá: sokszor elkésett, sokszor részeg volt, meg olyan közömbös volt a színpadi produkciója, h kilógott a többiek közül. Hiába a tehetség, ha emberileg nem megfelelő a viselkedése valakinek. A tehetség egy dolog, de a sikeres ember ott kezdődik, hogy mindenkivel jól ki tud jönni. Na igen, ilyen embert nagyon nehéz kifogni! :)

Tarja ha sose lett volna a Nightwish-ben, lehet h többre nem vitte volna mint h kórista legyen vhol és egy kis kertes házban élne most Finnországban a családjával. Ahh, nem Marcelo-val, az szegény lánnyal nem jött volna össze, mivel ő egy megélhetési üzletember. :D

2014. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na mindegy, 4 hónapon belül már itt is lesz az új Nightwish album, végre új zene. :))

Utána koncertek. <3

És most készül az új videóklip (talán 2 klipet csinálnak az albumhoz), szerintem januárban az is bemutatják. Már csak pár hetet kell addig aludni. ^^

2014. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát éppen ezt nem értettem Tarjába én se, hogy képes így elárulni Tuomast? ők régen nem csak barátok, de osztálytársak is voltak. sőt! Tarját Tuomas anyja tanította zongorázni. Tuomas adott neki egy lehetőséget a bandába, annak ellenére, hogy ő eredetileg nem egy operaénekesnőt szánt a posztra.Tuomas nélkül Tarja ma egy senki lenne, és ő így viszonyul hozzá.

Anette szintén egy nulla zenekarból csöppent bele egy világhírű bandába. halvány szaglása se volt előtte a metálhoz. aztán ő is elszállt magától rendesen, és naná, h megint Tuomas a szemét.


nah, remélem Floorral más lesz. azért ő már nem egy noname énekesnő. és ahogy elnézem, odateszi magát rendesen.hangja is van, rendesen. várom az új albumot, már éppen ideje :)

2014. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!