Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meg gyerekkoromba hallotam...

HalandoVegtelen kérdése:

Meg gyerekkoromba hallotam ezt a szamot es mindig eszembe jutt. De nem talalom sehol, valaki nem ismeri esetleg?

Figyelt kérdés
Nem emlekszem konkretan a szovegbol semmire, inkabb a klipp maradt meg, azt tudom hogy nyilvan angolul enekelt az enekes. A klipbben az van hogy egy szegeny ferfi az utcan tenisz labdaval csinal trukoket, aztan kozonsege gyulik, kisebb fellepesei vannak, meg lassan vilaghiru nem lesz. Ugy lesz vege hogy, egy nagy szinpad van es ugy mutassa a kamera hogy a szinpad kozepen egy nagy tenisz labda van, ami egyszer csak megfordul, es valojaban egy szek amiben az elobb emlitet tenisz labdas tag ul :D, tudom nem sok informacio de probaltam rengeteg kulkcsszoval keresni de nem talaltam :(.

2014. nov. 17. 21:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!