Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a neve? Mi a neve annak a...

Mi a neve? Mi a neve annak a korong alakú, fedő-szerű hangszernek, amelyet tenyérrel ütögetve szólaltatnak meg. Csodás csengő-bongó hangja van. Esetleg hol lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 13:06
 1/2 Timi124 válasza:
Tenyérrel ütő hangszernek kettőnek tudom a nevét az egyik a bongó de annak két üthető felülete van a másik meg a konga az nagyobb és magasabb de az külön van egy darab. Bár így nehéz elmagyarázni ha nem érted nézz meg googleön képet róluk hátha fel ismered milyet szeretnél. Amyugy sok hangszerbolt árusítja mindketőt interneten rendszerint ki is írják hogy milyet érdemes venni azt ne kérdezd én is mst akarom kideríteni de sok sikert neked =)
2015. márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Képzeld ez a neve: "Hang"

Alul gondosan kiképzett lyukak, üregek és a különleges fém miatt szól olyan csodásan. Állítólag Svájcban is gyártják, nagyon drága, nem tudom pontosan de milliós Ft az ára. A világon csak néhány darab van belőle.

2016. máj. 26. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!