Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » WIN 7-em van nem tudok valós...

Dukepapa kérdése:

WIN 7-em van nem tudok valós idejű felvételt készíteni Audacityvel? Késik a hangom. Sok beállítást próbáltam úgy se jó. Nem értem mi lehet? Alaplapi hang karival is késik a hang és amit vettem bele azzal is?

Figyelt kérdés
Asus xonar DGX. Integrálthang rEALTEK HIGH

2014. nov. 21. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy ne késsen, kell egy drágább hangkártya, amivel olyan 2-3 ms-ra le tudod vinni ASIO-ban a latencyt. És a programban is az ASIO drivert kell kiválasztani. Ha valami játékos vagy filmnézpős hangkártyát vettél bele, akkor így jártál, megpróbálkozhatsz az ASIO4All használatával, de nem lesz jó.
2014. nov. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, most nézem, igen, az Asus Sonar nem olyan hangkártya, ami neked kell. Megpróbálhatod még azt, hogy a hangod monitorozását kikapcsolod, és leveszed a fél fülesedet. Ez a legolcsóbb megoldás.
2014. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm probálkozom.
2014. nov. 25. 22:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Anyival lett másabb ASIO-val, hogy, most akkor késik a hangom ha elindittom a felvételt. Még probálkozom. Audacity-től nem szívesen válok meg. Inkább visszarakom az XP-t a pitába.:-)
2014. nov. 29. 09:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Vaaaaaagy... mi lenne, ha egyáltalán nem monitoroznád a hangodat? :) És akkor nem késik. Mondjuk húzd ki az egyik fülest.
2014. nov. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az is jó tanács ha nem monitorozom a hangomat. úgy is próbáltam. De ha lúd legyen kövér. Meg oldódott a problémám. :-) Tudjátok hogyan? :-) Vonal bemenetbe dugtam be a mikrofont. Basszus. Itt vannak munkáim akit érdekel a rap zene. Köszönöm az eddigi válaszokat. [link]
2014. nov. 30. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!