Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mr. Busta egyre nagyobb vagy...

Mr. Busta egyre nagyobb vagy egyre kissebb a nézettsége? Hiressége?

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem stagnál vagy talán csökken.

Én kb. 3 éve hallgatom folyamatosan őket, és sajnos azt kel mondanom egyre sz4rab Busta... a régebbi számai sokkal jobbak, a Kamikaze-ban pedig egyenesen imádtam.

Pl. ott a "nénje" klipp is, f4szról, meg húgyról, és ge*c*r*l, énekel minden második szavában és közbe bevágják azt a vén szatyrot...

Olyan mintha futószalagon gyártaná a zenéket...

Én már csak a régebbi számait hallgatom.

Meg kb. össze van esve a sok semmittevéstől... nekem lenne pénzem legalább kilökném magamat :D, mondjuk már a sok tetó miatt nem tudná.

2014. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2012-ben kb kezdett szarakodni. Mostani farkasok lemez egy nagy fos! A rímekell együtt!still a kill lemez is szar volt! De facebookon növekszik neki mert tavaly 96 ezer volt most meg veri a 150 ezer kedvelést! Látszik hogy ott hagyta a bustát a hibrid,escobar,fanka deli,beef story,... De azt nem értem miért nem veszi észre hogy szarabak a számai.
2014. nov. 22. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy észre veszi, de mit csináljon? Nem állhat le, folyamatosan pörögnie kell. Szerintem már 2010 után komolyan megsüllyedt, egyedül azok ütnek maiket olyan komoly arcokkal csinált mint pl. Beat vagy Rhino, de most ez az ágytál26 os farkasos bohózat már a legallja.
2014. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon fos ez a uj farkasok album! Xd
2014. nov. 29. 08:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem Busta nézettsége egyre fog majd esni, bár most még simán az első, én már azon is elcsodálkoznék, ha 1-1,5 év múlva a Top 20-ba benne lenne (csak a magyar rap top 20-as listája)
2015. ápr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!