Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen volt a Hollywood...

Milyen volt a Hollywood Undead koncert?

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon klasz volt csak fél fülre nem hallok.Áucs.

Egyébként azt olvastam hogy a szervezők közlése szerint már dolgoznak a csapat következő magyarországi fellépésén.

Szóval.. (Ja, igen: rengeteg nő, sőt fehérneműben ringó nő jellemezte a koncert egyik részét jó hogy ott áltam mellete ._.)Leöntöttek sörrel , elestem vagy 10-szer :'D , aztán ismerösöm nyakába ültem de onnan ott sem maradtam sokáig.De nagyon jó volt söt a jobbnál jobb:) az záro mondat pontosan az volt..:„We will come back next year!”

2014. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az jó. Ennyire élvezték? :D
2014. nov. 24. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy H.U koncertet? viccelsz:D?perszexd
2014. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hihetetlenül jó volt :) Második sorban álltunk, ami pluszban óriási élmény volt, mondjuk a hangszórók alatt kis híján megsüketültünk, de abszolút megérte. A régebbi koncertfelvételekről úgy vettem le, hogy kicsit leállásosak élőben, de kellemeset csalódtam, óriási bulit csináltak :)
2014. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koncerten ittak pálinkát?
2014. dec. 1. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak sört láttam a kezükben, de koncert után sétálgattak a városban, biztos megkóstolták :D
2014. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!