Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a Nevergreen metal...

Szeretitek a Nevergreen metal zenekart?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Nemet(fiú/lány), életkort írjatok... ;)

2014. nov. 22. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nickből gondolom, hogy Type-o-negative zenekart kedveled. Ahhoz igencsak hasonló hangulatot tudnak adni. Én hallgattam, de nem fogott annyira meg. Bár koncertjükön is voltam, igaz, akkor nem egyedül léptek fel, hanem sok másik magyar metál zenekarral és az összkép volt, ami így tetszett. Nálam ez hangulat zene. Ám azt jól csinálják. A borongósabb zenékben egészen az Emperorig mentem el.


Nálam ez a "keresem a magam fajta zenéjét" korszakban volt jelen 15-17 évesen.


31F

2014. nov. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen a Type O Negative az egyik kedvencem metal zenén belül, jól gondolod :)

Mondjuk a Nevergreen-el én is úgy vagyok, mint te; tetszik, de eléggé hangulat zene.

Igazából azért tettem fel a kérdést, mert a korosztályomból pár ismerősömet megkérdeztem, hallott-e a zenekarról s kb. alig volt, aki ismerte.

2014. nov. 22. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vitték sokra, nagyon underground maradt. Az O Fortuna feldolgozásukat többen ismerik. De nem törtek be a piacra. Különben is magyar metál zenekarok nem kapnak sok hírnevet. Főleg azok, akikben nincs sok egyéniség. És itt nem a Nevergreent akarom bántani, mert szereztek nekem feledhetetlen, jó emlékeket de nagyon egy-kaptafa amit csinálnak.
2014. nov. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rambo vezér ***** válasza:

Bírom:)

15/F

2016. dec. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, most pl. zsinórban hallgatom a számaikat Youtubeon. Szerintem megérdemelték volna a fősodort.
2018. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!