Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek David (Dave)...

Szerintetek David (Dave) Gahan, a Depeche Mode énekese még mindig hozza a régi formáját? Csak én érzem úgy, hogy öregszik?

Figyelt kérdés
Az új stúdiófelvételeken a hangja teljes, olyan, mint régen (Delta Machine), de a koncerteken, az első pár dal után már 'kornyadozik'. Megnéztem pár review-t az iTunes-on, de ott senki sem észrevételezett semmi hasonlót.

2014. nov. 26. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
már évek óta nem tud énekelni, és számomra élvezhetetlen az előadása.Stúdióban meg úgy kever mindenki, ahogy nem szégyelli.
2014. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Imádom Dave-et, nagyon aranyos és profin csinálta a munkáját évekig. A 90es évek közepe nem tett túl jót neki, és szerintem ez látszik meg most. A drogos korszaka után nagyon nagyra tudott nőni még egyszer (Exciter turnéja). Ez volt az utolsó koncert, amin Dave még Dave volt és nem lógtak ki belőle drótok éneklés közben. Nekem személy szerint a Delta Machine tetszett, a stúdiós cuccok jók, élőben már nem annyira, és néha látszik, amint Dave az énekre öszpontosít, holott előtte ezt a kisujjából tette. Belefáradt a DM sztoriba. Nagyon fáj ezeket mondani, mert tényleg a szívem csücske.

De csepp kárpótlás, hogy még mindig eszméletlen buliy tud csapni. :P

2014. nov. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 15. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!