Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lotfi Beginek van valami...

Lotfi Beginek van valami protekciója a Class FM-nél szerintetek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem az alábbi helyzetet... Ugye nemrég jelent meg a Hooligans új lemeze, a Társasjáték. Van rajt 9 régi dal duett formában (és egy remix), illetve 2 vadiúj dal: Wolf Katival a Végső Játék és Janicsák Vecával a Halálos Csók. A lemez ,,beharangozó videóján' az aláfestő zene az utóbbi, illetve ezt hallgatták meg a 11 dal közül a legtöbben: 50 ezren. Illetve ez az a dal, amit vagy 10x megosztott a Hooligans facebookon és írták, hogy lehet kérni a rádióban mert ez az új rádiós daluk (közösen Vecával). Erre a Class FM elkezdi a Paradicsom c. ezer éves dal remix változatát nyomatni, de nagyon durván, ilyen pár óránként többször is. De csak azt az egyet a lemezről. Akkor ez hogy van?

2014. nov. 27. 20:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és a Halálos Csókot még akkor sem hajlandóak leadni, mikor facebookon a kívánságműsorban többen kérjük.
2014. nov. 27. 20:02
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy az RTL Klub keze elér a Class FM-ig és letiltották a dalt, mert Janicsák énekel benne?
2014. nov. 28. 19:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Már 55 ezer... Szóval ugyanolyan tendenciával nő a hallgatottság, nem stagnál, nem állt meg.
2014. nov. 30. 14:34
 4/5 A kérdező kommentje:

Most:

Halálos Csók: 73 ezer

Paradicsom remix: 90 ezer

Úgy, hogy előbbit egyszer se adta le rádió, utóbbit pedig folyton nyomatják....

2014. dec. 12. 22:19
 5/5 Viki69 válasza:
Nem tudom,lehetséges.De mikor én kértem az Idegen című számot a kívánságműsorban persze hogy nem adták le.Pedig az együttes jóban van Csabival állítólag,Debrecenben együtt is énekelték Csipával a legyen valamit.De lehet azért adják többször a Paradicsomot mert többen kérték.
2015. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!