Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen ez a Rock...

Szerintetek milyen ez a Rock zene?

Figyelt kérdés

A link előtt ide írom, hogy Akela feldolgozás!


https://www.youtube.com/watch?v=uRR9R-WlmIM



2014. dec. 1. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A megkisértelek az egyik kedvenc akela számom.. de ez nem tudom mi akart lenni?

A főnöknek nincs olyan qrva jó hangja, nem is véletlenül szokta magát ordibátornak nevezni, viszont a hangjában lévő hiányosságokat legalább rohadt jó dalszövegeivel pótolta. Tehát, bár a hangját meglehet szokni és szeretni, de szar szövegekkel csak a hangja miatt senki se hallgatná.


Ez amit te itt műveltél, számomra hallgathatatlan. Nem kell kitűnő ének tudásodnak lenni ahhoz hogy a főnök hangját túlszárnyald, mégis a tied mérföldekre van tőle... szerintem az éneklést felejtsd el.


(am meg baromi hülyén néz ki ez a rövidhajú headbangelés :D

)

2014. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem értek egyet az elsővel! Max szokatlan neked a hang az eredetihez meg azt szoktad meg! Én Rocker vagyok de sose hallgatok Akelát most meghallgatom már csak azért is ezt és az eredetit! Szerintem egész fasza lett :D
2014. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez mind rendben van, én is csak a véleményemet írtam le, nem személyeskedni akarok, egyszerűen szerintem nincs jó hangja. Lehet nagyon utánozni akarta az eredetit és egy kicsit visszafogottnak is tűnt, mintha nem adna bele mindent, visszafogná a hangját lehet ha saját magád adná akkor jobb lenne, de nem nagyon hiszem.


Én alapvetően nagyon sok amatőr covert hallgatok, és míg legtöbbször nyilván nem olyan jó a az amatőr cover, mint a stúdiós, profi verzió, de néha érdekesebbé teszi a zenehallgatást. Ezt viszont nem tudom élvezni.

pl ez egy jó cover https://www.youtube.com/watch?v=qkiiOUOQBDU

2014. dec. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!