Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Üdv!

A kérdésem a következő volna:

nagyon szeretek énekelni (inkább magamnak) valamilyen szinten tudok is (de itt most nem is ez a lényeg hanem) aránylag sokszor szoktam musical, énekkaros csoporttal fellépni sulis előadásokon, esetleg pályaválasztásin, ünnepekkor. Általában előtte picit szoktam izgulni nem az a túlzottan nagyon szerintem "egészségesen" (inkább utána izgulós vagyok), fent színpadon egészen jól érzem magam ott vagyok fejben nem szédülök meg ilyesmik tehát egészen jól megvagyok viszont testben nagyon remegek.... és nem tudom mitől (értelem szerűen ez az éneklésre is kihat remeg tőle a hangom is) remeg a mikrofon, sőt ha olyan, még a színpad is remeg minden amivel érintkezek :D. Pedig önmagában véve nem érzem hogy félnék vagy bármi egyéb csak egyszerűen remegek de azt nagyon.Ez mostanság kezdődött el régebben nemvolt ilyen és nem tudom miért van. Valakinek ötlet a megoldáshoz hogy hogyan lehetne ezt orvosolni? Magamról annyit 16 éves vagyok nem járok énektanárhoz csupán a kötelező énekkarba és musical-ba ott szoktam szólózni.

A válaszokat előre is Köszönöm!



2014. dec. 2. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
gyakorolj idegen emberek előtt és majd megszokod :)
2014. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remélem! :) Bár lehet azzal lehet a gond hogy alapból nem is szeretnék mások előtt énekelni, lehetséges hogy ettől jön ki rajtam ez a "reakció" csak hát ha muszáj akkor muszáj.
2014. dec. 4. 17:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!