Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » One Direction koncerjegy Bécsbe?

One Direction koncerjegy Bécsbe?

Figyelt kérdés
Úgy volt,hogy megyek a koncertre az unokatesómmal és ő már meg is rendelte a jegyet,de mire én eljutottam idáig már elfogytak a jegyek.És csak a zöld részbe lenne jó,mert ugye ő ott van,engem meg nem engednének egyedül egy külön szektorba.Szóval ha valaki tud oldalt,ahol tudok rendelni ilyen jegyet,vagy valakinek feleslegessé vált,az kérem szóljon!

2014. dec. 3. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy elfogytak, csak most nem árulnak rá. Azért mondom ezt, mert volt már ilyen, és pár napra rá megint volt az első szektorokba. Figyeld minden nap a tex.hu-n vagy az oeticketen, szerintem lesz még előre. Ilyenkor kicsit trükköznek, hogy fogyjon a hátsóbb részre is a jegy. Nekem van még pár zöld, de én drágábban adom a bolti árnál. Ha nagyon nem találnál, akkor szólj és megbeszéljük.
2014. dec. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy oldal a Viagogo.com .Ott a már megvásárolt, de feleslegessé vált jegyeket lehet venni. Habár ezen az oldalon magánszemélyek értékesítenek, és határozzák meg az árakat, mindig van egy adott koncertre jegy. Megbízható oldal, tavaly én is ott vettem az 1D milánói koncertjére jegyet akkor, amikor más sehol sem lehetett kapni.
2014. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)
2014. dec. 5. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!