Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zeneszám volt az amit...

Melyik zeneszám volt az amit még jó pár éve a Happy Meal menühöz adtak ilyen kis rádiószerűséget és azt az egy számot játszotta? Talán Tokio Hotel volt, de nem tudom

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 20:18
 1/9 anonim válasza:
Szia. Igen, volt olyan is, ami Tokio Hotelt játszott:) itt megtalálod: [link]
2014. dec. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Bár azt nem tudom, hogy az, amit Magyarországon adtak, a német (Durch Den Monsun) vagy az angol verziót játszotta.

Első voltam

2014. dec. 11. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ahhh nem ez...pedig tisztán emlékszem, hogy Tokio Hotel volt...gondolom te is emlékszel ilyen piros-fehér színű kis zenélő izé :D
2014. dec. 11. 14:58
 4/9 anonim válasza:
Csak nagyon halványan rémlik, ezért a számra már nem igazán emlékszem. De mivel régen volt már a mekiben, gondolom az első albumon volt a zene. Hallgasd meg a Schrei albumot, hátha felismered :D
2014. dec. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és ha nem tokio hotel?te mire emlékszel?
2014. dec. 12. 20:53
 6/9 anonim válasza:
Nekem valami csajbanda volt, de barátnőmnek Tokio Hotel és nekem nagyon a Durch den Monsun rémlik.
2014. dec. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2014. dec. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de teljesen piros volt és nem ilyen kihúzos :D
2014. dec. 30. 04:37
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok.Bocsi akkor nem tudom
2015. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!