Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Befuthat egy Simple Planhoz...

Befuthat egy Simple Planhoz hasonló banda? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

16évesek vagyunk.Elmennénk diákmunkára és kb fejenként összeszednénk 100.000ft ot.

Abból vennénk gitárt,dobot,hangfalakat,mikrofont,erõsitõt,álványokat világitásokat stb...

5en vagyunk.Most kezdenénk teljesen kezdõként szval még senkinek sincs tudása zenei téren(kivétel 2gyerek akinek 8év szolfézs van.)

Lenne 1basszeros,1ritmusgitáros,1szólós,1elektro akusztikus,1dobos, és 2énekes a csapatban.

Angolul irnánk a dalokat.Van köztünk 3gyerek(magamat bele értve) akinek 5 év angol tudása van.

Szval mire 18évesek lennénk lenne 2év zene tudásunk,meg minden cucc ami kellene hozzá.

Poprock stílusban nyomnánk(pl:Simple Plan-Can`t keep my hand off you)

Lenne esélyünk nemzetközi hírnévre?



2014. dec. 4. 15:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szép álmok, kár hogy nem tűntök többnek 12-13 évesnél.
2014. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Na most elmondanád a bajodat?
2014. dec. 4. 15:26
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan semmi.

De nektek még fel kéne nőni.

2014. dec. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Miért?

Mi a baj?

Miért nem sikerülne?

Miért kéne felnőni?

2014. dec. 4. 16:57
 5/18 anonim ***** válasza:

Fejenként 100e nem elég egy komplett zenekari cuccra.

Nagyjából kijön belőle egy gitár meg egy erősítő, abból is egy nagyon keződ kategória.


Mikrofon, állvány, keverő, PA rendszer, világítás... hát, még alsó hangon is minimum a duplája.


És ez még csak a technika.


Mivel fogalmatok sincs, mi az az együtt zenélés, majd csak akkor derül ki, mennyire vagytok jók, ha elkezditek.

Ha eszméletlen tehetségesek vagytok, két év alatt valamennyire megtanulhattok zenélni.

Csakhogy a nemzetközi hírnévhez az is lepkefing, ha ti vagytok a legjobbak.


Ahhoz marketing kell és ismeretség. Vírusvideók, folyamatos youtube, instagram, Facebook jelenlét, rádió, tévé, stb.

Poprockban annyi zenekar nyomul, hogy Dunát lehetne rekeszteni velük.


Nem mondom, hogy teljesen lehetetlen, de szerintem elsőre célozzatok meg kisebb szintet. Még az is elég nagy csoda lenne, ha Magyarországon ismertek lennétek ennyiből

2014. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ajj már,megint ti...már unalmasak vagytok.Ehhez nem csak így kell hozzáállni,hogy most minden egyből jó lesz.Először hangszeren játszani tanuljatok meg és az bizony nem kis idő kell,hogy elég jól menjen,de mondjuk pop-punkhoz nem kell nagy tudás.Gyakoroljatok ennyit ajánlok és ne itt 50000 kérdést tegyetek fel,mindig ugyanazt...
2014. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Ebböl a fejenként 100.000ból nem koncertre meg ilyenekre gondoltam,hanem csak gyakorlásra,eggyütt zenélésre stb...

Ha komolyabb a dolog akkor majd megoldjuk a jobb szetteket.

Eggyütt éneklés?Nem egyszerre gondoltuk,hanem 1.verszak enyém másik meg egy másik csapat tagé,de lesz külön külön is.

Pontosan,poprock és pop punk lenne a mûfaj.

Marketingben kicsit otthon vagyok,tudom,hogyan lehet csalogatni az embereket 1-2 oldalra.

De szerinted egy olyan szintet mint a Simple Plan - Can`t keep my hands off you, olyan hány éves korunkra érnénk el?

És köszi az értelmes választ,nem úgy mint az elsô.

2014. dec. 4. 17:39
 8/18 anonim ***** válasza:
Ne egy számhoz hasonlítsátok,hogy mit fogtok elérni és mikor lesztek olyanok.Fontos az egyediség,de persze lehet utánozni kicsit,sőt ha nem is akarod,olyan lesz mert ugye ilyet hallgattok,de ez nem gond.Kezdjetek el együtt játszani egy fél év után,mikor mindenki tudja az alapokat.Ha jók vagytok,nem ti kerestek,hanem titeket fognak keresni.
2014. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem soha a büdös életben.

Szörnyen komolytalanok vagytok.

Fél év múlva eszetekbe se fog jutni a zenélés.

2014. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

50.000kérdés?

Hol van itt annyi?Nem értem,ez az elsõ szval nem értem.

Komolytalanok miért?

Ember többet itt se teszek fel kérdést,mert csak lenézni tudtok.(Nem Aktiv Gitárra értem.)

2014. dec. 4. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!