Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Epiphone Les Paul vélemények?

Epiphone Les Paul vélemények?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy Epiphone Les Paul-t (standard). Kinek van/volt ilyene? Rock an' Roll-t játszanék vele.

2014. dec. 4. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Mihez képest... Ha tetszik a formája, akkor jó lesz mert nem rossz gitár, ettől függetlenül én nem venném.
2014. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért nem vennéd? A hang a lényeg! meg megbízhatóság stb!
2014. dec. 4. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Hang a lényeg? Rock and rollt lehet játszani bármivel. És mindből ki lehet hozni jó hangzást. Próbáld ki neked mi tetszik. Ajánlhatnánk stratót/telét/akármilyen les pault vagy épp szuperstratót, nem lennél előrébb. Én tudom mit vennék, mert kipróbáltam rengeteg alternatívát, és tudom melyik nyak, és melyik gitár játékérzete a legkellemesebb számomra.
2014. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a stratónak van igazán ős rock hangzása egyébként
2014. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg ha már Les Paul, a Vintage V100/LTD EC256-ról ne feledkezzünk meg.
2014. dec. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Laci7 ***** válasza:
Sziasztok én megmondom őszintén annyira nem értek a gitárokhoz de azért egy telecaster vagy egy stratocaster Squier-Fender is elmegy abban is van humbucker és pop rock zenére használják. És a PRS nem tetszik az sem túl drága? És a Cortban is van Les Paul és PRS forma is.Amúgy már a Cort is Epiphone szinten van.Az Epiphone is szerintem szép.
2014. dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz a gitárokhoz minek szólsz hozzá?

Igen egy PRS tényleg nem drága.

Csak 2-3 Gibsont és Fendert lehet benni belőle.

2014. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Laci7 ***** válasza:
Értek a gitárokhoz zenélek amúgy is csak poénkodtam de nem vagyok profi szinten. A PRS is megfizethető 200 ezerért is lehet venni PRS-t Gibsont és Fendert is.
2014. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem ugyan ilyen gitárom van

2 éve vettem azóta nem tudok rosszat mondani róla! nekem tökéletesen bevált!

2014. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!