Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akusztikus gitár fajtákat...

Akusztikus gitár fajtákat tudtok mondani? Ha lehetne jókat és WEB-bel együtt!

Figyelt kérdés
Azt mondták hogy túl kicsi a klasszikus gitárom és erre azt gondoltam hogy ne vegyek megint klasszikusat,hanem akusztikusat.Nézegettem én is pl.Epiphone,Flame stb.

2014. dec. 8. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2014. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy a klaszikus gitár is az akusztikus gitárok közé tartozik?
2014. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ezt már inkább nem is mondtam... :)
2014. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom,tudom csak én megkülömböztetem mert a klasszikusnál csak a 12. barré-ig érem el de az akusztikuson a 15.-ig , másképp köszí a válaszokat
2014. dec. 8. 17:53
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem te country gitárral gondolsz, testben is nagyobb, és a nyaknál van kivágás hogy le tudd fogni a fenti bundokat. A klasszikus gitárnak a spanyolgitárt nevezik. És mind2 akusztikus.
2014. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A klasszikus gitár nejlonhúros, a többi fémhúros, de mind akusztikus.

Country gitár nem kimondottan külön kategória és egyáltalán nem általános, hogy lenne kivágás. Van, amelyiknek van, másnak nincs.

Country gitár lehet egy dreadnought, egy jumbo vagy egy Martin-OOO stílusú is.

2014. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Sigma guitars márkát, a Martin alvállalata és én nagyon meg vagyok vele elégedve :D Nekem Dmc 15e tipusú van, gyönyörűen szól, elektronika is kifogástalan, nagyon nagyon kényelmes és Elixir húrokkal fantasztikus :D Én 100k-ért vettem de nagyon megérte, sztem 130-140-et is megér
2014. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A Sigma nem a Martin alvállalata.

A Martin 2007-ben felszámolta.


A nevet megvette 2011-ben egy német cég és Kínában gyártják a Sigma név alatt a gitárokat.

2014. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hmm ezt nem tudtam, bár szerintem contry gitár alatt a legtöbb embernek a nagyobb, kivágásos gitár jut az eszébe.


A klasszikus gitár nejlonhúros, de mi történik ha fémhúr teszek rá? Szerintem attól még klasszikus marad :)

2014. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Leválik a nyaka.

Úgy már gitár sem marad igazán.

2014. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!