Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit jelent Rihanna új számának...

Mit jelent Rihanna új számának címe, a Disturbia?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sztem kb úgy lehet fordítani,h.zavarország,zavarvilág.mivel a disturb zavart jelent, ez a végződés meg olyan, mintha vmi ország lenne..
2008. aug. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
én láttam egy olyan filmet,aminek a címe Disturbia volt,és az arról szólt,hogy egy gyrek távcsővel figyelte a szomszédját...asszociálni arra lehet,hogy "zavarta" a szomszédját...bár lehet az is,hogy leskelődött...bár a franc tudja
2008. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A Disturbia 2007-es amerikai thriller, ami alapján a videóklip készült.A disturbia kifejezés a „disturb” (zavar, zaklat) és a „suburbia” (külváros) szavak összerántásával keletkezett.
2008. nov. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
77%
a disturbia azt jelenti hogy felizgatni mivel ez a cime megfelelo videoklippet kellett hozza csinalni
2008. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!