Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Baratomnak karacsonyra western...

Baratomnak karacsonyra western gitart szeretnek menni. Kaphatnek egy kis segitseget?

Figyelt kérdés
Tudni kell rolam, hogy egyaltalan nem ertek a gitarokhoz, szoval nem igazan tudom mit vegyek... Annyit tudtam kideriteni, hogy western gitart szeretne. Valami olcsobbat szeretnek, de persze nem egy ocskat, hanem valami olyat amivel hobbi szinten el tudna jatszani. Tudnatok nekem ilyeneket ajanlani? (elnezest az ekezet mentessegert)

2014. dec. 10. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt mentettem el magamnak idaig :)
2014. dec. 10. 23:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez is még egy lehetőség:

[link]

2014. dec. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval. A Fender meg a Cort nagy név, feltehetően nem gagyi a gitárja egyiknek sem.
2014. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is csak a név miatt. Olyan Cort van nálunk a családban és jó kezdőhangszer, a Fender nekem nincs, de általában jó visszajelzéseket írtak róla.
2014. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!