Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi az a Crazy Frog?

Mi az a Crazy Frog?

Figyelt kérdés
Mármint ismerem én is (18 éves vagyok és részben ezen nőttem fel XD) de arra értem, hogy pl van a Gorillaz. Az egy banda szerű (vagy valami olyasmi). A Crazy Frog is ilyen? Csak mert van 3-4 híres zenéje de ahogy néztem összesen valami 64 zenéje van....

2014. dec. 13. 18:53
 1/1 anonim válasza:

Hát szerintem a kettő eléggé különbözik.

1. A Gorillaz egy virtuális zenekar amit egy angol zenész és egy szintén angol művész-illusztrátor hozott létre. Teljesen hivatalos zenekar, igen, koncerteket is adnak. A virtuális karaktereket általában kivetítik egy vászonra.

2. Ez a Crazy Frog valamilyen svéd találmány. Nem ismerem pontosan, de elvileg ez egy játék...szerűség. Személy szerint én első pillantásra a "nagyon menő" Gumimaci dalhoz hasonlítanám. De javítson ki valaki, aki jobban érti :)

2014. dec. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!