Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 15 wattos gitárkombó elég...

15 wattos gitárkombó elég zenekari próbára? Nem csőves.

Figyelt kérdés
Azt olvastam több helyen hogy egy ekkora kombó még próbára sem elég, most viszont vettem egyet otthonra és alig tudom felcsavarni a hangerőt úgy hogy ne legyen túl hangos panelba.
2014. dec. 13. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Bőven.
2014. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, vágod-e, hogy milyen hangereje van, ha egy dobos nem finomkodik, hanem ad neki. Segítek, pár nagyságrenddel több, mint amit egy panelben tolerálni lehet :) Fel lehet annyira hangosítani, hogy elég legyen, de de ha egy ilyen kis tranyós erőlködőt a maga kis 1 pici hangszórójával nagyon felhangosítanak, akkor a hang minősége mondjuk úgy messze nem lesz a legjobb. Szóval hangerőre szinte biztosan elég, de nagy hangerő mellet nagy valószínűséggel nem fog szépen szólni, sőt...
2014. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdező egy betűt nem írt arról, milyen stílusban játszanak.
2014. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért mert még nincs zenekar, ez csak egy kis elözetes érdeklödés volt. Egyéblént enyhébb rock zenét játszó együttest alapítanék.
2014. dec. 13. 22:18
 5/7 Laci7 ***** válasza:
Szia szerintem is egy 15w talán elég egy kicsi próbára de már hogyha feltekered 5-ig a hangerőpotmétert akkor onnantól felfele nem lesz a hangja szép az erősítőnek. 30w minimum de még az is kevés egy próbára ha ugye tranzisztoros az erősítő.
2014. dec. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát amikor még volt zenekarom le kellett cserélni a 40wattos erősítőt mert semmit sem hallottunk belőle a dob miatt. (metált játszottunk)
2014. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem elég.
2015. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!