Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zenekar logójával lehet...

Zenekar logójával lehet csináltatni pólót? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A szerzői jogvédelem miatt kérdezem. Mivel sehol, semmi használható pólót nem találtam a szóban forgó zenekarral kapcsolatban, hivatalos oldalról meg nem szállítanak ide, meg nem is tetszenek annyira, és van a közelben egy bevásárlóközpontban ajándék készítő stand, ahol pólókat is készítenek (igazából, amiket kirakodtak a kirakatba, szerintem a fele jogvédelem alatt kell, hogy álljon). De hogy egyáltalán érdemes-e hozzájuk fordulni ezzel a kérdéssel. Értelmes válaszokat várnék, mert ajándék lesz, és marhaságokra nem vagyok kíváncsi. Köszi!

2014. dec. 14. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze hogy megcsinálják..


A szerzői jogvédelem akkor lenne kérdéses ha engedély nélkül árulni akarnál ilyen pólókat. Saját célra nyugodtan csináltathatsz.

2014. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szupi, nagyon szepen koszonom a valaszt! :)
2014. dec. 14. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!