Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mik voltak 2014...

Szerintetek mik voltak 2014 legjobb/legismertebb (buli) zenéi?

Figyelt kérdés
Szilveszteri bulit tervezünk és azon gondolkodtunk 2014 zenéiből válogatunk hónapokra bontva januártól-decemberig zenéket, és körülbelül minden hónapból 3 zenét szeretnénk, majd ezeket megjelenés szerinti időrendi sorrendben leadni. Ti miket választanátok bele ebbe? Főként bulizenékre, "slágerekre" gondolunk. :)

#zene #szilveszter #2014 #szilveszteri zene
2014. dec. 14. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hónapokra bontani és aszerint lejátszani nem tudom mi értelme van, de ezek a zenék nagyon jó kis bulidalok voltak idén:


Duke Dumont - I Got U

VekonyZ - The way I do

Sigma - Nobody to love

Pharell - Happy

Chromeo - Jealous

Lilly Wood & The Prick and Robin Schulz - Prayer in C

Justin Timberlake - Love never felt so good

Mr Probz - Waves

Calvin Harris - Summer



Ha nagyon érdekel youtube-on napra pontosan kinn van hogy mikor tették ki, de szerintem nem egy olyan nagy ötlet ez, csak gyűjtsétek össze és játsszátok le :)

2014. dec. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából azért gondoltam az időrendi sorrendet, hogy akkor aszerint jutnának eszébe mindenkinek az emlékek a zenékről. De akkor lehet hogy ezt elvetem. :D Köszi a választ:)
2014. dec. 16. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon képben van mindenki akkor lehetséges, de ezeket a zenéket(ahogy az a slágereknél szokás) hónapokig nyomják orrba-szájba, nekem nem rémlik így utólag hogy melyik hónapban jöttek ki.
2014. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!