Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rendelkezik valaki tapasztalat...

Rendelkezik valaki tapasztalattal az Alpine füldugókról?

Figyelt kérdés
Engem főként a PartyPlug és a MusicSafe Classic érdekelne! Zenélek, így próbára valamint koncertre kéne.

2014. dec. 14. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Undorító módon gusztustalanul drága. Én kipróbáltam rengeteg mindent, a legjobbnak ez bizonyult: [link]

Közel lineáris, szóval nem teszi tönkre a basszus a füledet, csak mert nincs közép, ami ellen amúgy védekezne, és hosszú távon sem idegesítő, évekig kitart. Én doboláshoz használom, zseniális, csak ugye mivel nem üvölt minden, nem von a hatása alá annyira a zene, de cserébe pontos vagyok :)

(Amúgy meg hazudok, már agybadugós fülesmonitort használok, hasonló csillapítással, mert vokál is lettem, és kell a kontroll meg a metronóm a fülembe.)

2014. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ! nekem az a bajom sok füldugóval, hogy élvezhetetlenre csillapítja a magasakat amik gitárnál nekem nagyon zavaró :/ de tény, hogy az Alpine baromi drága, ezért is járnám körbe a témát, ez meg amit linkeltél egy próbát ennyiért megér... köszi!
2014. dec. 16. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez nagyon régen volt (kb. 15 éve), de nekem halláskárosodás miatt egészségbiztosításra csináltak füldugót egyénileg az én fülemre.

Belenyomtak valami formázóhabot a fülembe, megvárták, míg megszilárdul, az lett a minta, kb. 1 hét alatt megvolt a fülemre szabott dugó.

Ez mondjuk elég erősen csillapít, azt nem igazán értékeltem ki, hogy melyik tartományt mennyire, mert nem zenéléshez használtam.

Egyébként uszodai védő füldugó néven fut.

2014. dec. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!