Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok olyan dalokat,...

Mondanátok olyan dalokat, amelyek a viszonzatlan szerelemről szólnak?

Figyelt kérdés
lehet külföldi is és mindegy, h csöpögős vagy nem
2010. febr. 2. 10:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
mihez kell?:|
2010. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
érdekel, h hogyan lehetne minél könnyebben megélni egy ilyen csalódást. még, ha nem is derül ki a szövegből, h hogyan, de már a sokféle megfogalmazás is érdekes lehet.
2010. febr. 2. 15:03
 3/15 anonim ***** válasza:
Zorall - Csakazért is szerelem
2010. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szinte az összes My Dying Bride alkotta szám.
2010. márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Beyonce - Broken-Hearted Girl

Addamz - Bárcsak tudnád

2010. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ezek nem dalok, idézetek:


Akkor a legelviselhetetlenebb valaki hiánya, ha ott ül melletted, és tudod, hogy sosem lehet a tiéd.


Fáj olyat szeretni, kit nem érhetsz el, aki szinte azt sem udja hogy létezel, tudni, hpgy nem kellettél neki, érezni, hogy más is szeretni, olyan, aki el is érheti!



am AFC: miért hazudom. ebben vannak olyan részek amik viszonzatlan szerelemről 'árulkodnak'

2010. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! utolsó válaszoló, neked főleg!
2010. aug. 20. 19:17
 8/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. még tudok néhány ilyet írni, keresni ha kell.
2010. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
az jó lenne, köszi, mert én csak olyanokat találok, amik nem igazán tetszenek.
2010. aug. 21. 11:38
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

okés!


„Szerelmet csak az ismert igazán, aki reménytelenül szeret.”


Szeretni nehéz. Ha szeretsz, az nem jelenti azt, hogy téged is szeretnek, pedig szeretve lenni jó, és még jobb, ha ezt a tudomásunkra is hozzák. Eltelhetnek évek úgy, hogy becsapod az agyad, de attól még nem lesz igaz, amit hiszel.


Nem akartam szeretni őt, (...) ki akartam irtani szívemből a szerelem csíráját is, de most, hogy újra láttam, ezek a csírák új erőre kaptak, kizöldültek. Szeretnem kellett, pedig rám se nézett.


Őrült minden asszony, aki titkolt szerelmet táplál keblében, mert az ilyen titkolt, viszonzatlan szerelem fölemészti az életet!


Ha gyűlölnél! de csupán nem szeretsz.

Fáj? Nem. A kínok kínos kínja ez.


Most a szív nyugodni vágyik,

szenvedélye ellobog,

mert belátja, hogy a másik

szív érette nem dobog.


Menj el, és soha többet ne is gyere vissza az életembe, mert amióta ismerlek, pokol az életem, és epekedve várom azt a pillanatot, amikor elém állsz, átölelsz, és megcsókolsz, és arra kérsz, hogy maradjak mindig melletted. De ez a pillanat soha nem jön el. (sztem az a legszebb)


Nincs annál kegyetlenebb dolog, mint egy soha be nem teljesülő szerelem.


A viszonzatlan szerelem előbb vagy utóbb mindenkivel előfordul. (...) Még azokkal a lányokkal is, akiknek tökéletes az alakjuk, és rejtélyességbe burkolódznak.


Hogy szerelmes vagy, az nem ok arra, hogy szeressenek.


Nyomorúságos órák járnak a szenvedélyes szerelem nyomán, ha nem alapul kölcsönös lángoláson.


Semmi sem veszi el úgy a mogyoróvaj ízét, mint a viszonzatlan szerelem.


Barátságot ajánlani, ha szerelmet kérünk: a legkegyetlenebb.

Kő, melyet adnak, ha éhen kenyeret kérünk.


Nehéz dolog, hogy ne szeress, de nehéz az is, hogyha szeretsz. A legnehezebb, ha hiába szeretsz.


[link]


[link] keresgélj ezen az oldalon! nem vagyok emo, csak vhogy ráakdatam amikor ilyesmi idézeteket kerestem :D


[link]


[link]


nézelődj! nekem segítettek!

2010. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!