Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy milyen hangszeren tanuljak meg játszani?

Figyelt kérdés
Tavaly zongorázni szerettem volna,most nyáron gitározni,aztán dobolni. Szeptemberben elkezdtem dobolni,szerettem is és élveztem. Most egy héttel ezelőtt elkezdtem gondolkozni,hogy milyen jó lenne furulyán is játszani. Ma pedig már úgy keltem,hogy megint zongorázni szeretnék. Nem értem,mért nem tudok egy mellett dönteni..egyszer ha rossz passzban vagyok zongorázni szeretnék aztán mikor jó a kedvem gitározni. Mit tegyek?

2014. dec. 20. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Zongora mindenképp :) (+ gitár hisz ha jó kedved van ...)

De lehet több minden...csak legyen türelmed

F/19

2014. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem játszhatnál egyszerre több hangszeren is? Persze anyagilag nagyon megterhelő... Ha van dobod, van zongorád, van furulyád, akkor amelyikhez épp van kedved :D
2014. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem feltétlenül baj, hogy egyszerre több hangszeren tanulsz, csak lehet jobb lenne az elején 1 dologra fókuszálni.. és majd ha az már megy egy kicsit, akkor elkezdeni máson.. de azért szeretnék a helyedbe lenni.. nekem csak gitárom van, de ha lenne akkor én is tanulgatnám a dobolást, zongorázást stb..

am amíg gyakorolsz valamin, mind1 min, addig mindenképp jó úton haladsz.. és előbb utóbb úgy is rájösz melyik hangszert is szereted a legjobban... szóval szerintem ne nagyon agyalj ezen, gyakorold azt amihez épp kedved van

2014. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem nincs dobom,a tanáromén tanulok. Egy héten egyszer. Ezért is rossz,mert sokba kerül és nincs itthon min gyakorolnom.
2014. dec. 22. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Így viszont érthető a problémád :/
2014. dec. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olyan lenne jó,amin tudok itthon is gyakorolni. De most el kezdtem dobolni..nem tudom,hogy abbahagyjam vagy mit csináljak mert mivel nem tudok itthon gyakorolni és sok mindent kéne pedig ezért el is felejtem őket és minden órán újra kell szinte tanulni,vagy nem is tudom hogy mondjam. Tehát mondja pl. a tanár hogy ezt meg ezt csináljam és nem jut eszembe azt hogy kell csinálni
2014. dec. 22. 12:56
 7/7 A kérdező kommentje:
És a heti egy óra is kevés szerintem
2014. dec. 22. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!