Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy csináljak vokálosabb...

Trapyo kérdése:

Hogy csináljak vokálosabb refrényt?

Figyelt kérdés
Rap számhoz kéne, eddig úgy csináltam, hogy felmondtam a refrént, kettőztem és a halkabbon mélyítettem majd nyomtam alá kicsit éneklősebben amin vékonyítottam kicsit és a méllyel egy szintre halkítottam majd erre már csak egy sorvéget raktam. Ha valaki tud ennél jobb módszert is az írja meg legyen szíves.

2014. dec. 20. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az a refrény?
2014. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon ügyes vagy, hogy beletudtál kötni de mint láthatod a leírásban helyesen írtam, szimpla elírás, sokat segítettél meg minden szóval kösz.
2014. dec. 21. 13:42
 3/3 anonim válasza:
Úgyse jött válaszod, kérdező xD és ne csodálkozz rajta, a kérdésből nem értettem semmit, ahogy valószínűleg az első sem. És mindenki más, aki nem válaszolt.
2014. dec. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!